Opel Combo DI 1.7 start niet na grote beurt

Goedendag,



Na samen met de buurman, een grote beurt uitgevoerd te hebben op een Opel Combo DI 1.7, zijn er enige problemen opgetreden.



Op de dieselpomp/filter, zitten een dual vane systeem, waar 2 leidingen op zitten ( 1 van tank, 1 naar motor )



De bout die van de tank afkomt, is na te hard aandraaien afgebroken. Dusdanig hebben we daar een nieuwe bout voor geregeld.



Na alles terug in elkaar gezet te hebben, wil de motor niet starten.



Wij gingen uit van een elektrisch probleem. Dus hebben, de pomp zijn stroomaanvoer gecheckt. Nu zitten er 2 aanvoeren op deze pomp.



1 ( bovenaan) blauw met zwarte draad. heeft spanning

1 ( iets meer onderaan ) rood met zwarte draad, heeft geen spanning



Wat kan er mis gegaan zijn, waardoor de motor geen diesel meer krijgt?



Is er iets bekend over dit probleem? Of hebben wij iets fout gedaan?



Mvg, Max
 
is het een combo B of C? heb je het filter vol gegooit met diesel?? vaak moet ie eerst zelf ontluchten, mss helpt ff doorstarten
 
Zit de ring en het deksel goed? Deksel valt in de uitsparing en soms ligt de ring er niet lekker in en zuigt ie alleen lucht aan.
 
Terug
Naar boven