olie lekkeage Agila 1,2 ecotec

hoi..Ik heb een Opel Agila 1,2 uit 2002. nu lekt hij olie wanneer de motor draait aan de passagierskant. Ik heb van onderen af een foto gemaakt van het onderdeel waar het uit drupt.. het is dat zwarte "pijpje' Boven de dikke slang links onder op de foto



13096136_2041607006064342_6244540685536943968_n.jpg




kan iemand mij vertellen wat voor onderdeel dat is en hoe daar olie uit kan komen?



Alvast bedankt



Albert
 
Olie druk schakelaar(sensor) is een veel voorkomend probleem bij dit type motor en ook bij veel andere merken.



Deze vervangen en het is opgelost, niet te lang mee wachten anders kan het zijn dat je olie in je kabelboom krijgt.
 
Idd oliedruk sensor lek. Zo snel mogelijk vervangen.

Anders gaan er meer sensoren kapot. De olie kruipt de kabel boom door. En kan uiteindelijk je ecu slopen.



Zelf een keer een corsa gehad. En om het olie probleem op te lossen is uiteindelijk zelfs de complete motor kabelboom vervangen.



Als ik de auto niet ken vervang ik standaard bij een beurt die sensor. En dan om de 4 a 5 jaar uit voorzorg.

En voor die 10 euro hoef je het niet te laten.
 
:thumb



Was er een paar weekjes terug een Opel meeting in Warmenhuizen? Opels en opel vlaggen op de camping... Ik stond op het andere veldje met mijn Vw t3..ook meeting..



Groet Albert
 
Terug
Naar boven