Navigatie nieuwe zafira inbraak gevoelig?

Na jaren ben ik weer overgestapt op een opel. Gisteren heb ik mijn kia sorento (2010) ingeruild voor een zafira 1.6 turbo automaat. Met de actie best deal en stevig onderhandelen, heb ik een goede deal gesloten. De auto wordt in december geleverd. Bij de opties die ik heb gekozen zit ook de navi 600. Ik heb over dit model 2 vragen.



1. Is de navi 600 makkelijk uit de auto te stelen? In de sorento werd de niet af fabriek navigatie al na 3 maanden gestolen.



2. Ik lees overal dat het benzine verbruik veel hoger is dan in de brochure staat. Dat is bekend en bij iedere auto. Maar heeft iemand al ervaring hiermee met 1.6 turbo automaat?



Vast bedankt voor de antwoorden.
 
Welkom, de navigatie van Opel is bij het dievengilde gelukkig wat minder gewild dan dat van de VW groep maar als ze het echt willen hebben dan slopen ze het er toch wel uit.
 
Opel Audio en navi systemen schijnen moeilijker te kraken te zijn als de VW troep.. en daarom minder gewild.



Willem
 
Terug
Naar boven