M32 BAK. Wie heeft ervaring met Opel coulance IK NU WEL!!!

jwvanyperen

Post vaak
Beste vrienden van het forum :wors

Volgens mij ben ik ook aan de beurt :wtf

Vandaag even langs mijn dealer geweest voor een "angstig" geluidje.

Na een klein stukje proefrijden op de A20, zei de monteur al hou je vast, ik denk dat je niet blij gaat worden :vertag ben bang weet eigenlijk wel zeker dat het de differentieel lagers zijn.

Hier wat gegevens:

Wagen: Astra J Sports Tourer 1,4T 120 pk

Gekentekend: 28-09-2012

Nieuw gekocht: 29-01-2013 met 0 km

km stand nu: 39396.



Morgen hoor ik van de dealer na zijn overleg met Opel Nederland met betrekking tot een coulance wat de kosten zullen zijn.

ik heb de verschillende forums nagezocht en denk ik alle slechte en goede verhalen nu wel heb gelezen.

Maar door de vele verschillende ervaringen/verhalen heb ik nog een paar vragen.



Ik leest bijvoorbeeld:

< 4 jaar en 100.000 km 100% coulance

70/30 regeling weet alleen niet welk gedeelte voor de klant

alleen arbeid of alleen onderdelen.

Als iemand andere ervaringen heeft (goed of slecht) hoor ik het graag.

Ben ook wel benieuwd wat het bij de Opel kost zonder coulance?

Ze gaven wel een ruwe schatting daar schrok ik me de #$%%^van, maar met de mededeling wacht nu maar tot morgen dan weten we meer mbt. coulance.

Het leek wel of ze lieten doorschemeren maak je geen zorgen dat hoop ik dan ook maar :angel



groet Jan
 
Na 40k hoort een bak niet kapot te gaan , dan is dit natuurlijk wel een bak die erom bekend staat maar dat is absoluut geen reden.



Ik persoonlijk zo net zolang doorgaan/zeiken totdat het kosteloos gerepaard werd.



Brief naar opel etc. Beschrijf het probleem groot dan behandelen ze het ook groot.
 
@ Johan,

Bedankt was ik ook wel van plan.

ik zit zelfs nog voor 40k



-offtopic de groene Corsa C rijd nog steeds hoor :thumb

gr Jan
 
Hij is dus echt nog maar net uit de garantie. Ik zou het schandalig vinden als dit niet geheel kostenloos wordt gerepareerd.



Nu weten we allemaal dat Opel gigantisch slechte versnellingsbakken gebruikt (M32 en F40, geteisterd door enorm veel problemen) maar voor 40k mag een versnellingsbak absoluut niet kapot gaan.



Net uit de garantie of niet, ik zou zoals gezegd net zolang doorgaan met zeiken tot je niks hoeft te betalen. Valt er niks te regelen dan zou ik er mooi klaar mee zijn.
 
@johanhummer9 wrote:Oja dat was jij he, of je dochter.



Geen problemen mee gehad?



Ik zag wel dat ie keer overgeschreven was?



Schoondochter en overgeschreven naar haar moeder. zij heeft nu een D van 2010
 
Wacht nog steeds op telefoontje van de dealer.

kan 2 dingen betekenen:

of ze durven het niet te vertellen en wachten tot sluiten zodat ze geen last hebben als ik mijn Astra met zijn neus tegen/op de receptie aan parkeer :jerry

of ze zijn echt hun best aan het doen :angel
 
Die van mij is maand geleden vervangen ik had gelukkig nog verlengde garantie dus het kostte mij niks

ik heb 68000 gereden auto is uit 2011. Weet wel dat opel nl een deal heeft gemaakt met de garantie gever omdat er idd coulance op zit

maar in jouw geval slechts 40k net uit garantie zo ik ook net zo lang doorgaan todat ze het kosteloos vervangen
 
Update



Net contact gehad met de dealer, ze wisten nog niets maandag hoor ik meer. :hmmz

Ook nog even verteld dat de wagen wel in september 2012 gekentekend was maar pas eind januari 2013 aan de 1e eigenaar is afgeleverd.

in het boekje staat op die datum ook een 0 beurt = afleverbeurt op 1 km.



Het erge/jammere is eigenlijk nog dat deze mensen wel 2 jaar garantie hadden tot eind januari 2015. Dat stond geschreven met de handtekening van de verkoper (die er nu nog steeds werkt alleen in ander filiaal) op de aankoop bon (deze in mijn bezit).

Helaas is deze niet overdraagbaar en geld voor Opel de tenaamstelling datum.

Achteraf toen ik de wagen in december kocht bij het naar huis rijden weet ik nu dat ik het geluidje al hoorde. Maar dacht dat het aan de brede banden, het slechte weer ( regende erg), stand luchtroosters zou liggen.

Als ik had geweten wat ik nu weet over geluiden en M32 bakken had ik hem nog door de particuliere verkoper onder garantie kunnen laten repareren

Bij de beurt die ik hem heb laten geven op 29-01-2015 heb ik het wel gemeld en is een monteur even meegereden die hoorde niets bij 50 km p/u



Word vervolgd,



Jan
 
@Astra 1.4 NZ wrote:Is dit een facelift?



yep! hier op zijn wintersloffen

bbb4e8c4-82e7-4353-9c10-9d7b7c897e0d_zps91b4f0db.jpg
 
Is de wagen dan aangeschaft bij de dealer of bij de vorige particuliere eigenaar? Indien bij de dealer, dan zou er toch sprake moeten zijn van enige coulance? En zelfs al zou die particulier zijn gekocht dan nog mag met dit bouwjaar en km stand dit helemaal niet gebeuren. Indien Opel een beetje achter zijn naam en product staat zou er wel een vergoeding vanaf mogen. Ik lees trouwens wel erg vaak dat die M32 bakken naar de vaantjes gaan. En dat vanwege 1 lager geloof ik?
 
@peter777

Auto is nieuw gekocht bij Opel dealer op Rotterdam Zuid, heeft daar ook zijn eerste jaarlijkse beurt gehad.

Ik heb hem particulier van de 1e eigenaar gekocht, en zijn 2e beurt laten uitvoeren bij "mijn" Opel dealer in Schiedam

Sinds vorig jaar zijn deze (verschillende ) Opel dealers een bedrijf geworden onder een nieuwe naam.

Heb bij allebei verschillende auto's gekocht ( afhankelijk waar ik naar op zoek was ) en ook altijd onderhoud laten doen.

Omdat deze 2 bedrijven hier in de regio zaten/zitten koop en onderhoud ik al meer dan 20 jaar ( met een uitstapje van 1 jaar naar van Mill in Dordrecht) bij het nu samengevoegde bedrijf.

Ik heb eigenlijk ook nooit klachten bij allebei gehad hoor en na de samenvoeging ook niet.

Dus ga er van uit dat het antwoord maandag positief zal zijn
 
Overigens zit garantie op een product, en niet op een persoon, ik meen me te herineren dat er onlangs nog een gerechtelijke uitspraak over is geweest dat garantie gewoon met het product meegaat en niet bij een persoon zit die iets gekocht heeft.
 
@jwvanyperen wrote:Doe ik, hoop trouwens dat iemand van de dealer ook op het forum zit en mee leest ;)



Die zijn er wel, maar die heb ik hier nog nooit uitspraken zien doen, over dit soort zaken.

Kan ze daar geen ongelijk in geven
 
@Andre_Ede,

Nee zullen zeker (heel begrijpelijk) geen uitspraken doen.

Maar zullen blijer zijn met een verhaal dat het een goede/geweldige dealer is, of dat ze bijvoorbeeld bij radar de koude douche krijgen. Maar zoals ik al zei: ik heb goede hoop



@opel-mark,

in dit geval is ie ook nog ( toen niet maar nu wel ) bij hetzelfde bedrijf gekocht.
 
Ik hoop voor je dat het onder garantie hersteld wordt..

Ik heb eens een bericht op de facebook pagina van opel gezet betreffende de "M32"

Waarom ze zo lang door zijn gegaan met produceren van deze bak met de zelfde fout..

Het was binnen twee dagen verwijderd !



De bak is van modeljaar 2007 t/m 2013 met de zelfde fout gemaakt.
 
Terug
Naar boven