huh? calibra station?

soepkiepe

Forumbewoner
kwam ik tegen op facebook..

ik heb er nog nooit van gehoord.

of zou het een sjopje zijn? ;)



1470172_724245620936459_2038862205_n.jpg
 
Insignia-kont op geshopt, zie je meteen. Daarbij een waardeloze photoshop, vandaar ook helemaal kapot gemaakt met filters.



Tja, wat kun je er verder van zeggen.
 
Tja als je er ook een cabrio van kan maken kan je er ook ziets van maken alleen is geen kattepis om zoiets te maken zoals op de foto
 
Zou je met een Vectra B1 als basis al niet een heel eind komen ?

Volgens mij passen de meeste calibra parts daar wel redelijk op ?
 
misschien wel maar een "shooting brake" (dus 2-deurs) zou ook wel vet zijn,, ware het niet dat de term "shooting brake" (of shooting break) tegenwoordig helemaal uitgemolken wordt. De "crossover" van 2013 zeg maar



En die 2 deurs station ben ik al aan bezig nu:P
 
hmm, het idee is leuk, maar om eerlijk te zijn dacht ik bij een snelle blik naar het plaatje een xantia station te zien :angel :angel



maar buiten dat respect voor de shop kunsten, tis echt net echt ;)
 
@.B4R7. wrote:
calibrashootingbrake_zpsfcf6c684.jpg




Leuke photoshop, daklijn heeft enerzijds iets van een Volvo P1800ES en ook wel iets van een Z3 coupe (die ook zo'n stripje heeft aan de onderzijde van de c-stijl)
 
station van een calibra zou ook niet logisch zijn, dan zou hij op basis van een vectra a moeten zijn zoals hierboven gedaan is.

Daarom heb ik er een "shooting break" aka "breadvan" van gemaakt.
 
@sjoerdie wrote:de shop van b4r7 is helaas geen station....



2 deurs lange uitvoering heet een caravan.(bijv kadett caravan)

station, break, caravan, het zijn allemaal maar namen die eigenlijk hetzelfde betekenen.
 
Terug
Naar boven