Happen tijdens schakelen

Twouters

Post weinig
Beste forumleden,



Sinds eergisteren ging bij mij het motor management lampje 15 seconden branden. Daarna ging die weer uit. Sinds dat me dit gebeurd is hapt die tijdens het schakelen. Wat ik hier mee bedoel is als volgt:



- Optrekken van de 1 naar de 2 (in alle versnellingen), koppeling in, schakelen, in de 2 zetten, koppeling op, zodra ik gas wil geven hapt die even alsof die geen lucht of brandstof krijgt daarna loopt die weer door. Het vreemde is echter, hij doet dit alleen als die koud is. Eenmaal ietsje warm of na 2x happen doet die het niet meer.



Wat ik veranderd heb aan de auto: Het standaard luchtfilter weer gemonteerd.





Nu zit ik zelf te denken dat het brandstoffilter anders verstopt kan zitten maar waar moet ik zoeken :wtf

Ik heb al gekeken bij de How-to maar hier worden geen afbeeldingen meer bij gegeven en ik wil graag uitsluitsel of dit het kan wezen. Misschien ook gelijk de reden waarom het lampje ging branden?



We praten over een Opel Corsa B uit 1993.



MVG,

Thomas
 
@richardschaeks wrote:wat voor motor ligt in je auto???



1.2?

1.4? c14nz, c14Se? staat op je papieren van de auto! hiermee kunnen we iets meer!



Op mijn papieren staat vermeld: 1.4 SE E2
 
Nou hij houd niet zozeer in maar hij hapt zodra je schakelt met een koude motor, zodra je gas bij geeft als die hapt dan trekt die gewoon verder op. Maar dit doet die de ene keer wel en de andere keer niet. Dus ik zit zelf te denken aan een filter wat verstopt zit oid. Luchtfilter kan het bijna niet zijn aangezien ik de standaard filter er weer op heb gezet ipv me green openluchtfilter.
 
Terug
Naar boven