S stiggel Post best veel 19 feb 2014 #21 @scrub29: Heb je toevallig een close-up foto of kun je deze maken? Heb ik beetje een beeld... STiGGEL @scrub29 wrote:Ziet er geweldig uit, ik heb hetzelfde gedaan maar dan de verlichting (led) naar beneden laten schijnen zo is de led niet zichtbaar.
@scrub29: Heb je toevallig een close-up foto of kun je deze maken? Heb ik beetje een beeld... STiGGEL @scrub29 wrote:Ziet er geweldig uit, ik heb hetzelfde gedaan maar dan de verlichting (led) naar beneden laten schijnen zo is de led niet zichtbaar.
J jutoma Komt weleens kijken 8 mrt 2014 #22 Zijn er al foto`s in omloop van de draden combinatie?, ik zocht vandaag tergeefs naar grijs en bruin in de stekker. :hmmz Mvg, Martijn
Zijn er al foto`s in omloop van de draden combinatie?, ik zocht vandaag tergeefs naar grijs en bruin in de stekker. :hmmz Mvg, Martijn