een opgerekte Omega-A

andrew2

Post weinig
Ik weet niet of deze hier al eens langsgekomen is, maar kwam deze limo toevallig tegen.

:hmmz Nou ik er over nadenk, misschien wat voor TonSR, kan hij zich comfortabel in laten vervoeren met gestrekt gipspootje :jerry



Sorry Ton, we hebben medelijden met je, maar ja, dan moet je maar wat meer eerbied voor een afgedankte en ontmantelde Omega hebben:P.



 
andrew, een stretched limo is toch niet nodig voor ton. bank plat en zo via het koffer naar binnen duwen in zijn station :jerry. sorry ton, maar ik wens je alweer van harte beterschap. maar nu ik weet hoe je het gedaan heb. nu je hebt opgebiecht hoe en wat:fy1. zeg ik maar 1 ding, eigen schuld dikke bult:D, dat is omega mishandeling man:jerry, en nu weet je dat een omega echt degelijk is. sorry ton kon het niet laten:D, succes met je pootje.
 
martijn,bedankt man,inderdaad en gelijk gestraft,let wel

dat ik dit nooit meer doe.heb nu week of tich ellende

maaaaaaaaar heb der ook weer een mazzel,andere ton

rijd nu in mijn omi rond omdat zijn skelter weer auto wordt:jerry

kom tie van de week loopt tie te mekkeren dat er zoveel

glas in dat ding zit hij moest ijs krabbe:P:P:P:P:P:P:P:P

tis ook nooit goed he.

vgr tonsr
 
Terug
Naar boven