Draagarm bevestiging verrot.. wat nu?

Nique

Post weinig
Hoi,



Ik ben erachter gekomen dat er niks mis is met m'n draagarmen. Het is eerder de bevestiging aan de auto waar de draagarm in wordt bevestigd dat in de hoek tot wel 50% doorgerot is. Niet zo best dus. Na wat googlen kon ik eigenlijk niet zo veel over de 'bevestiging' vinden. Krijg telkens zoekresultaten die over het 'bevestigen' van een draagarm gaan. Ik weet wel hoe ik een draagarm moet bevestigen maar wat als het bevestigingspunt verrot is? Het gaat uiteraard om een Corsa B (5 deurs).
 
Ach ik ben net naar een autoschade bedrijf gereden. Die hebben m op de brug gezet en zeiden dat het moeilijk zal zijn om het helemaal te fixen (die bevestiging). Als ik alles door hen zou laten lassen (incl dorpels etc etc) was ik 1500 euro kwijt. Daar begin ik niet aan. Hij heeft nog APK tot november. Zal m dan maar gewoon moeten verkopen maar ook dat lijkt mij weer een hels karwei. Er zitten wel redelijk nieuwe banden onder.
 
Ja, is een smak geld. Jammer dat je zelf geen laskennis hebt, anders zou je de wagen mooi zelf kunnen herstellen. Kost het je alleen materiaal. En voor die 1.500 heb je een heel fijn lasapparaat met alle toebehoren. Dus ik zou daarin investeren.
 
Heb dat geld ook gewoon niet liggen dus helaas :(. Ik zal m moeten verkopen of via zo'n slooppremie. Heb nog geen antwoord gehad van de opel dealer of ze daar nog aan doen.
 
gemiddelde sloop geeft je 150 euro er voor.

als je netjes vraagt mag je de wielen zelf houden, verkoop je die ook weer apart, levert ie toch weer een 2 a 250 op ;)



je hebt een 5 deurs, die zijn er niet heel veel, je kan proberen hem zelf in onderdelen te verkopen, maar je blijft dan vaak zelf met de rommel zitten.
 
Gewoon opruimen dat ding en na een jaar een andere halen. Zie het als een les voor jezelf, nu weet je waar je op moet letten. Als je zelf niet kunt lassen niet aan beginnen, kosten kunnen erg snel oplopen.
 
Ik zie dat je in Drenthe woont. Ga eens naar Jan Kievit autoreparatie (laswerk) in Emmen. Die kan dit soort dingen goed. Maar nooit meer dan een paar honderd euro aan een Corsa uitgeven natuurlijk.
 
Terug
Naar boven