Cora-e My opel app - e-remote control problemen

Dag,

Sinds afgelopen week ben ik de trotse bezitter van een corsa-e uit 2021. Een 2e hands auto. Bij het opladen geeft de auto aan soms om 0:00u te beginnen met opladen. Vrij onhandig als ik hem gewoon vol wil laden en dan wil verplaatsen. Na wat zoekwerk in de manual staat dat dit geprogrammeerd kan worden via de ''E'' knop op het dashboard (die ik niet heb). Of via de My Opel app.

App geïnstalleerd op m'n telefoon, account aangemaakt en telefoon met auto gekoppeld via het nummer. Ook auto verbonden met bluetooth, werkt allemaal prima.

Als ik naar het tabje opladen wil gaan is deze niet beschikbaar ivm een update... Zie bijgevoegde foto's. Ik heb geen idee hoe ik die update moet starten... Heb wel via de opel update app succesvol een touchscreen update gedaan, maar dat lost het niet op.

Wie kan mij helpen?

Nick
jlysqdh64fp08jud6i9h0pdgv82r8xcy.jpg
e5s4ojyaynje4b3ct7xtu837hcw7tmfx.jpg
doj2byxf4us6oeu37x3nvtv48iuu971k.jpg
 
Terug
Naar boven