Claxon werkt niet! Volume van radio gaat omhoog wanneer je claxon gebruikt

Hallo mensen!

Ik heb paar dagen geleden een Opel Astra H gekocht voor export naar België. Ik kwam achter dat de claxon niet werkte. Wanneer ik wilde claxoneren ging de radio geluid omhoog. Ik heb paar dagen lopen zoeken naar de probleem. Bijna iedereen zei tegen mij dat het kwam door de CIM module. Dat onderdeel kost €450 euro bij de opel dealer dus ik dacht "Hey! Laat ik zelf even checken of op de CIM module alle connectoren werken. En jep alle connectoren waren helemaal in orde. Ik begon de hoop op te geven tot dat ik de oplossing vond!

 

OPLOSSING!

Ik heb uiteindelijk de volume regelaar op de stuur vervangen (€15 euro betaald bij de sloop) en de claxon werkte meteen! :good:

7mbkmgye5r32akhe2n1dg948q9ijb9rl.jpg
 
Goedemiddag.

Ik heb precies het zelfde probleem inderdaad met mijn zafira. Alles al gecheckt maar kon niks vinden hopelijk kan ik idd op deze manier oplossen
 
2 maanden terug eentje uit 2007 gekocht,geen claxon. Toen ik 1 torx schroefje los had wel claxon. Toen met contact daarna weer niet. Afijn las gebruikerservaringen en een bruikbare was instrumentariumverlichting dimmen en goed. Moet nog beetje meer testen maar al wat te vaak naast buren getoeterd. Maar hoopgevens iig. Allen bedankt voor het delen.

Walter
 
Terug
Naar boven