Brandstoffilter vervangen Astra F TDS - OPGELOST!

xladage

Loopt hier de deur plat
Hoi,



in de categorie stomme vragen: ik heb net mn brandstof filter vervangen van mn Astra F TDS, en ik zie dat er een open rand zit tussen de ring bij de invoer en de filter.

Misschien dat het zo hoort, het is me nog nooit eerder opgevallen.

De filter zit goed vast en de motor loopt prima, maar ik wil even weten of het klopt.

Heb ik anders misschien iets fout gedaan in de volgorde van vastmaken ofzo? Het is niet de eerste keer dat ik er een nieuw filter onder zet, maar dit heb ik dacht ik niet eerder gezien.

Een plaatje hieronder....

Ik moet er morgen een paar honderd KM mee rijden, dus ik hoop snel iets te horen.

Als het niet hoort, kan iemand me ook vertellen wat ik dit keer anders heb gedaan?

DANK!!!!!



filter.jpg
 
Het merk is FRAM. ik heb dat nooit eerder gehad.

Volgens het typenummer is het wel de goede, mar zou het aan de maat of merk kunnen liggen?
 
Ik heb hem nog een keer helemaal los en weer vast gemaakt.

Het zwarte gedeelte (met stekker) zit los ten opzichte van het grijze kapje.

Ik kan dit ook verder niet vastzetten volgens mij, maar hij draait wel vast als je de filter vast draait.

De kier blijft en krijg ik nog steeds niet weg. Ik heb ook nog steeds geen idee of dit vroeger misschien ook al was...
 
Lekken doet hij volgens mij niet, maar dan moet ik er misschien eerst een stuk mee rijden...
 
Geen zorgen maken lekker je kms maken morgen of straks:P



Net met de TDS 190 op teller aan getikt 4800tpm hij is weer lekker los naar 4,1ton.:wors
 
Het was toch echt een probleem.

Bij hogere toeren lekte hij brandstof, en dusdanig veel dat hij bij goed optrekken afsloeg.

Het hele zaakie maar even losgehaald en uit elkaar geschroefd.

De kier er tussen was toch niet te bedoeling. De zwarte ring sloot niet meer goed op de kap, waardoor er net genoeg ruimte kwam om te lekken bij het aanzuigen.



De rubber gecheckt en alles weer netjes in de uitsparingen gedraaid. De witte ring / moer op de schroefdraad voor het filter (aan de binnekant) zat los. Ik denk dus dat het een en ander uit te uitsparingen was gelopen. Nu zit alles weer dicht en hij rijdt gewoon zonder problemen 150 ;)

Ondertussen ben ik overigens weer terug, veilig en zonder problemen, alleen wel iets later vertrokken ;)
 
Terug
Naar boven