Band op velg

Seth

Post veel
Hey iedereen,



Heb een mss stom vraagje maar ik zou graag een 205-50-r17 band op een 17x8J velg willen gooien. Kan dit of is de breedte van de band te klein icm de hoogte van de band? Wil natuurlijk wel veilig op de weg. :)

Hiervoor zat er een 215-40-17 band op zonder problemen maar deze banden waren eigenlijk te klein voor de technische keuring (moet normaal een 215-45-17 onder)



Grtz Seth
 
Hoezo hoogte te groot?

Niet voor de velg iig. dat is het nooit.



Maar ik heb zo'n vermoeden dat je bedoelt of dat niet gaat aanlopen.

Welke auto gaat het precies om?
 
Het gaat om een Vectra B. Ik heb op http://www.tyrestretch.com/" onclick="window.open(this.href);return false; gezien en die site bevestigd niet dat de band om de velg kan.



Aanlopen zal ie niet doen mits ik nog veel overschot heb tussen mijn band en de kast bovenaan.
 
Net naar verscheide bandencentrales gebeld en deze kunnen mij ook niet vertellen of er op een velg van 8J breedte een 205 band om kan of niet mits deze velg te breed is voor de band.



Heb nu een e-mail naar de shop gedaan waar ik de banden zou bij willen bestellen of ik een "terugzendgarantie" kan krijgen als ze er niet rond mochten.



Grtz Seth
 
ik heb op een 9x 16velg een 205 45 16 band liggen

dus lukt , zie foto

gootmaalsesteenweg101008.jpg
 
Nee ze hadden mij dit ook afgeraden met een 8J. Maar mits ik nog steeds door de technische keuring moet komen heb ik het op veilig gespeeld en de aangewezen maat 215-45-17 genomen. Ze staan er nu net op maar heb nog geen foto. Is niet getrokken maar ook geen ballon :)
 
Terug
Naar boven