B Buss24 Lid 13 jul 2010 #1 Hallo, Wilde mijn lampjes van de klok/temperatuur unit vervangen Nu start de auto niet meer en de lampjes doen het ook niet en ook niet die van de kmstand Iemand enig idee? Alvast bedankt Groeten Martijn.
Hallo, Wilde mijn lampjes van de klok/temperatuur unit vervangen Nu start de auto niet meer en de lampjes doen het ook niet en ook niet die van de kmstand Iemand enig idee? Alvast bedankt Groeten Martijn.
wim-v6 Forumbewoner 13 jul 2010 #2 Corsa-C neem ik aan. dan teller nogmaals los halen en stekker controleren.. De Immobilizer zit in de tellermodule verwerkt namelijks. Kijk ook even de zekeringen na Willem
Corsa-C neem ik aan. dan teller nogmaals los halen en stekker controleren.. De Immobilizer zit in de tellermodule verwerkt namelijks. Kijk ook even de zekeringen na Willem