Astra J kenteken defect

Beste mensen,



Help help help...



Vanmiddag led verlichting ingebouwd en dit ging goed. Totdat ik de makeup spiegel lampjes wilde doen. Hij vonkte even en ben ermee gestopt. Sommige verlichting binnen deed het nog en andere niet. Hierop het canbus systeem gereset. Nu doen van binnen alle lampjes het weer maar mijn kentekenverlichting niet meer en krijg het ook niet aan de praat. Hier zat ook led in en hij gaf een foutmelding in mijn boordcomputer. Maar ze deden het wel evengoed. Alleen nu doen de ledjes het niet meer een ook de normale niet meer. Vanalles al geprobeerd van resetten met lampjes tot resetten met led tot resetten met normale lampjes.



Hij blijft het niet doen en ben dus nu einde raad.

Betreft een Astra J ST uit 2011



Iemand die iets weet of een methode weet. Op engelse forums hebben ze het ook gehad en opgelost maar niet geschreven hoe ze het hebben opgelost.



Groeten Michael
 
Ja klopt. Voortaan inderdaad maar doen. Nou goed ik heb alle originele verlichting nagelopen en vanmorgen bij het openmaken deed het handschoenvakje het weer en de leeslampjes voor, regen/licht sensor werkt ook weer naar behoren dus langzaam bij beetje zijn alle functies weer terug aan het komen. Helaas de kentekenverlichting nog steeds niet.



Ook werkt mijn ruitensproeier voor niet en de cruise control niet. Kan het zijn dat door het eraf en erop zetten van de minpool de auto teveel piekspanning heeft gehad en dat nu he canbus systeem op zijn gat ligt? Heb de accu ongeveer 15 min los gehad. Na al het klote met de auto had ik de accu leeg. Dus heb de auto moeten overstarten. Misschien dat hierdoor het systeem een klapje heeft gehad?



Hoop dat iemand mij meer kan vertellen. Concreet heb ik dus nu een probleem met de Cruise control, ruitensproeier voor en kentekenverlichting. Durf niet nog een keer de accu deraf te halen.
 
Terug
Naar boven