20ne/20seh loopt niet goed

hallo ik heb een probleem met een kadett het onderblok is een ne en de kop van een seh vraag me niet waarom maar het is zo de computer is een bosch motronic 0261200115 fh

als ik gas geef tot in de toerenbegrenser gaat hij +- 5 of 6 keer volle toeren en daarna houd hij in als je hem dan even stationair laat draaien doet hij het een paar keer gewoon goed en dan houd hij weer in IEMAND EEN IDEE WAT HET KAN ZIJN misschien verkeerde computer of kapot?????



ik hoop op jullie reactie bedankt alvast mark
 
Crosswagen??

Vaak zitten jongens bij crosswagens altijd met de brandstofpomp te klooien.

Pak maar eens een andere!!!
 
ah ! Bosch Motronic ML4.1 heb je wel of niet de lambda aangesloten zitten ...? en heb je eenextra massa getrokken vanaf je kop naar de dynamosteun ?
 
massa's zijn allemaal okeej de brandstof pomp ook en het blok is zonder lambda ben gisteren weer aan het zoeken geweest en heb nu verstelbaar nokkenas tandwiel eraf gehaald en originele terug gezet en hij loopt weer als een brandweer lijkt schijnbaar niet te gaan bij deze motoren omdat de onsteking dan niet meer klopt



mazzel
 
ja dat zou inderdaad makkelijker zijn maar daar hadden we zelf ook niet aan gedacht dat het daar aan kon liggen :agent
 
zo'n tandwiel heeft op een stock motor idd geen nut..

als je er veel aan hebt gedaan kan ik het me wel voorstellen...





mooi dat ie weer goed loopt :angel
 
Terug
Naar boven