motor draait rond maar start soms niet

beste leden ,
GAAT OM HET TYPE Opel VECTRA STATION WAGON 2009 1910 CM ³ VERMOGEN 88 DIESEL
een vriend van mij heeft het volgende voor zijn wagen start soms niet en soms wel , gelijk vanmorgen moest hij achter boodschappen de wagen startte normaal thuis , gedaan met boodschappen startte de wagen niet meer na een 6 tal pogingen startte de wagen dan wel , de motor draait goed rond maar wil niet starten heb heb hem verteld dat ik dit ook eens meegemaakt had en toen was het de krukas sensor , maar deze is vervangen zegt de garage . wat ik wel raar vind dat de garage hem verteld heeft om een nieuwe startmotor in te plaatsen dat dit waarschijnlijk het probleem zou zijn maar dan zou de de motor toch niet goed ronddraaien of heb ik het mis . dit probleem heeft hij ongeveer een maand , mischien heeft iemand dit ook al meegemaakt ??
 
even een vraagje tussendoor de OBD fiche voor de foutcode's uit te lezen waar zou dit ergens zitten bij deze wagens aub , grtj pat
 
even een update van het probleem : deze middag weggereden na enkele km gestopt en terug gestart alles was normaal .
Om kwart voor zes boodschappen gedaan moeilijke start zeven a achtmaal proberen startten voor hij startte geel lichtje blijft terug branden maar rijd normaal, eens stil gelegd en terug gestart maar geel lichtje brand terug
Daarjuist gereden goede start en geel lichtje terug uit . echt niemand dat dit ook al heeft meegemaakt of van gehoord heeft . :help:
 
Terug
Naar boven