Spiegels laten inklappen bij op slot doen

Hoi, ik heb een Mokka 1.4 4x4 uit 2016 en heb niet de elektrisch verstelbare stoelen besteld. Nu blijkt dat je daardoor ook niet kan instellen dat bij het op slot doen van de auto middels de handzender, de spiegels gaan inklappen. Ook de dealer zegt niets te kunnen doen voor me.



Maar, dit moet toch gewoon te programmeren zijn? Wie weet er een bedrijf die dit kan regelen / inbouwen / programmeren?
 
Hallo Newbie,

De spiegels automatisch inklappen bij het afsluiten van de Mokka is geen standaard optie en ook niet programeerbaar.

Opel heeft hiervoor bewust gekozen, de rede ervoor weet ik niet.

Dus welke versie of type Mokka je hebt maakt niets uit, de spiegels kun je alleen handmatig in of uitklappen.
 
Bij die van mij gaan ze naar binnen op een pulsje van de knop om ze te verstellen, moet niet moeilijk zijn om daar een pulsrelais tussen te zetten dat op het slot schakelt.
 
Niet alleen de spiegels maar de ramen en het dakraam ook.
Druk op 1 knop om de auto aftesluiten en dan hoort alles dicht te gaan en in veiligheidsstand te schakelen.
Zo simpel maar zo jammer dat ze dat er nou niet hebben op gezet. :-(
 
Je kunt de spiegels het schuifdak en de portierramen elektrisch sluiten door de sluitknop van de handzender ( contactsleutel ) iets langer ingedrukt te houden.
 
[quote quote=18348665]Je kunt de spiegels het schuifdak en de portierramen elektrisch sluiten door de sluitknop van de handzender ( contactsleutel ) iets langer ingedrukt te houden.[/quote]De spiegels klappen op deze wijze niet naar binnen. Schuifdak en ramen wel.
 
Terug
Naar boven