MyOpel Power bank Gadget bij het Opel Wintercertificaat

Dolby

Woont hier bijna
Wanneer je het Opel Winter certificaat koopt kreeg je een Opel gadget erbij. Namelijk een Mobile Power bank A5 (om je telefoon te kunnen opladen);



20151110_093422_zpsxhgy4nso.jpg




Op de foto zie je dat bij mijn versie Power bank A5 een blauw lampje te zien is. Dit is standaard alleen als je het van de Opel dealer

krijgt zie je nergens een lampje branden. En dat vond ik erg vervelend ik vind het erg handig om te kunnen zien of de power bank A5

mijn telefoon oplaad. En tijdens opladen van de power bank A5 zelf is het ook erg handig om te kunnen zien wanneer het klaar is met opladen.



Voor de mensen die ook hun lampje willen zien. Het is erg makkelijk. Je hoef alleen maar het MyOpel voorzichtig los te klikken (zit vast geklikt aan

8 puntjes aan iedere kant 4 stuks. (is een klik systeem) Als je dan het MyOpel frontje in je handen hebt zie je aan de binnenkant een zwart rondje

wat dicht zit. Ik heb dit met een klein boortje uitgeboord. En daarna afgeplakt met simpel plakband om er geen stof en dergelijken in te laten komen.

Als je dan het MyOpel klepje weer terug monteerd kun je ten minste zien wat de power bank A5 aan het doen is. Heb inmiddels getest en werkt perfect.

Krijg 1,5 Telefoon opgeladen wanneer de batterij van de power bank A5 helemaal is opgeladen.



Oplaad tijd van de power bank A5 via het stroom net (standaard adapter van mijn Samsung S5mini oplader) duurt 6 uur.

Tijdens het opladen van de power bank zie je een rood lampje branden. Wanneer het rood lampje uit gaat is de batterij

helemaal vol.



Tijdens opladen van power bank;

20151110_205501_zpsyyrnpuyz.jpg




Wanneer je met de power bank A5 een telefoon oplaad brand er een blauw vel lampje. Wanneer het blauw lampje heel rustig brand

is de telefoon opgeladen. Heb dit getest met een Samsung GIO. En de batterij van de GIO was binnen 2,5uur helemaal 100% opgeladen.



GIO word opgeladen door de power bank A5;

20151110_093459_zpsn7zdfhqo.jpg
 
Het blakbandje zie je bijna niet. Alleen op de foto komt het erg naar voren toe. :thumbup

Van de binnenkant zou wel kunnen maar dan komt toch rotzooi in het open gedeelte. En dat wil ik nu net niet.
 
Naald heet stoken op fornuis en gaatje prikken in plastic. Kan niks doorheen want is te klein. Maar licht gaat er wel doorheen. Win win.
 
heb mijn lampje ook te voorschijn gehaald maar op deze foto's lijkt het wel dat de lampjes feller branden dan die van mij.

of zou dat gezichts bedrog zijn? maar hij werkt iedergeval prima. :thumb
 
Het lampje gaat heel duidelijk branden als de power bank word opgeladen via de stroom of als de power bank de telefoon aan het opladen is. Anders brand er maar heel lichtjes een

blauw achtig lampje wanneer er niks met de power bank gebeurd. :wors



@g-astraa wrote:heb mijn lampje ook te voorschijn gehaald maar op deze foto's lijkt het wel dat de lampjes feller branden dan die van mij.

of zou dat gezichts bedrog zijn? maar hij werkt iedergeval prima. :thumb
 
Terug
Naar boven