stuur trilt als gek bij hoge snelheden

Hallo iedereen,



Goedemorgen ik heb een probleempje met men astra maa4 ben net bij de garage geweest

En wil eerst kijken wat de probleem is het gaat om een astra f uit 1997 1.6 ecotec heb net bij apk remblokken vervangen met rem leiding voor en achter plus ontluchte voor de rest grote beurd gehad, nu alz ik 120 of sneller rij trilt de h3le stuur als een gek en vervolgens de auto maar bij andere snelheden gebeurd niks rijdt hij als een zonnetje,



Heeft iemand misschien een idee wat het kan zijn, miss dat ik het zelf kan fixen kan alleen de probleem niet vinden,



Alvast bedankt iedereen,



Mvg



Antonio
 
Nou als ik jou onderschrift mag geloven moeten we niet luisteren naar jouw advies :jerry

Nee zonder gein, inderdaad eerst balanceren en voor het goeie even de uitlijn brug op!



Smoke
 
En een test die geen geld kost en makkelijk te doen is:



Krik de voorwielen eens op en kijk of er verticaal of horizontaal speling is. Op die manier heb ik ooit ontdekt dat er veel speling zat in het de "kogelkop" van de stuurstang.
 
oke zal even kijken rinus,

en iedereen bedankt he voor jullie reactie

heb ik eerlijk gezegd niet echt bijgestaan over dat uitbalanceren haha
 
Probeer eens de voorbanden achter te leggen en de achterbanden voor. Kijken of het probleem dat blijft?
 
Meestal blijft het probleem dan, zij het iets minder. Kan ook zijn dat de banden ongelijkmatig zijn versleten en daarom de balans zoek is. En als de banden dan achteraf willekeurig er zijn opgezet, of links en rechts gewisseld krijg je dit soort problemen.
 
Terug
Naar boven