Dynamo lampje brandt af en toe Astra g 16 16v

kingsteve

Komt weleens kijken
Mijn vrouw kwam van haar werk vanavond en gaf aan dat de Astra af en tie inhoudt met gasgeven op de snelweg en dan ook het lampje van volgens mij de dynamo brandt. Àf en toe dus.



2 maanden geleden heb ik wel groot onderhoud laten doen zoals grote beurt en nieuwe kleppendekselpakking, bougies etc.. Wat kan dit zijn. Of komt het door de kou

Hij is van 1999 met 220000 op de teller.
 
even meten op de accu met draaiende motor , moeten dan ongeveer 13.5 volt aangeven.



Als dat het niet is even een accutest laten uitvoeren
 
Is het het rode accu lampje of een geel motor blokje?



Wat Haasje hierboven ook al vraagt?
 
het is idd het motorstoring lampje. overigens wel zelf met auto gereden vandaag niets gemerkt. wel even langs garage geweest maar geeft advies ffkes wat duurdere brandstof te tanken. en even van 2 naar 3 wat meer gas te geven
 
Uit 1999, dat betekent X16XEL motor. U moet de foutcodes te lezen. Vergeet betere brandstof, zullen de problemen niet oplossen.
 
Lekkere garage, eerst even uit laten lezen grote kans dat duurdere brandstof je probleem idd niet gaat oplossen.
 
Duurdere brandstof gaat zeker niet helpen.



Er zit een storing in de motorregeling.



Deze dient uitgelezen te worden.



Hiermee kan vast wel iemand uit je omgeving jouw helpen.



Ik weet niet welke omgeving je zit??



verstuurd door WIM-V6 via zijn SAMSUNG S5-mini
 
Gisteren kon men hem niet uitlezen. Hun of komt been verbinding opbouwen. Maar ik had met rijden nergens last van. Anders maar keer andere arage.
 
Terug
Naar boven