Corsa C 2005 ellende na APK

Ja,die doen het ook,wim is mijn over buurman en zijn beide vrienden van mij,maar ik kan je zeggen dat die hetzelfde als mij gaan zeggen...
 
@usbstick wrote:Ja,die doen het ook,wim is mijn over buurman en zijn beide vrienden van mij,maar ik kan je zeggen dat die hetzelfde als mij gaan zeggen...

Je hebt een paar verschillende dingen gezegd dus weet ik nu niet precies wat je bedoelt ?
 
Deze Corsa is uitstekend onderhouden! En waarom oordeel je over me zonder mijn achtergrond te kennen, heb je dat thuis zo geleerd?[/quote]



waarom oordeel je over een apk keurmeester als je niet weet wat een apk inhoud,heb je dat thuis zo geleerd.

bij een apk controleren ze een auto op diverse punten.volgens mij controleren ze niet of een versnelling wel/niet lekker schakeld.Bij een apk controleren ze een auto op diverse punten die met de veiligheid te maken hebben van de auto.

Dat jij problemen hebt met je corsa is vervelend maar zeker niet de schuld van de apk keurmeester.



Verder vind ik dat je medeforumleden die reageren in hun waarde moet laten.Iedereeen reageert op hun eigen manier haal de goede dingen eruit,maar oordeel niet over mensen die je niet kent.



met vr groet,

wilfred :D
 
Als corsa bezitter alle 2 de oorzaken mee gemaakt.

Orginele schakelmechanisme is ruk.

Gewoon revisie setje voor bestellen en dan is dat opgelost.

Zelf super makkelijk te vervangen.

Hooguit 30min werk.



Het spruitstuk verhaal.

Ik had een gsi met een lege kat.

Kat zit bij een corsa aan het spruitstuk vast.

Dus een lege kat= apk afkeur.

Zelf te gierig om een nieuwe te kopen dus er 1 geleend voor de apk.

Prima spruitstuk met goeie kat geen scheuren of andere problemen!!

Die gemonteerd en vliegend door de apk.

Na de apk wat zie ik in eens bij het demonteren .... een scheur tussen de 1e 2e poort.... zomaar uit het niets.

Hou in je achterhoofd dat dit geleende spruitstuk volgens opel voorschriften gemonteerd was.

Inc nieuwe pakkingen etc.

En het er misch 25km onder gezeten heeft.

Zo zie je naar dit gebeurt dus gewoon uit het niets!

Gelukkig voor mij is de kennis die hem mij leende suoer relaxed en een vakman kwa lassen dus heeft het mij niets gekost verder.

Maar nogmaals dit laat dus zien dat dit soort dingen dus echt gewoon gebeuren.

En dat er absoluut geen sprake is van sabotage.
 
@Nessuno wrote:Maar nogmaals dit laat dus zien dat dit soort dingen dus echt gewoon gebeuren.

En dat er absoluut geen sprake is van sabotage.

Das dan wel een erg zwak punt bij Opel...



Maar ieder merk zal z'n zwakheden hebben misschien, ik ben nooit genoeg geinteresseerd geweest in auto's om ervan op de hoogte te zijn behalve dan van de grote terugroepacties van Toyota etc.
 
Alle waar naar zijn geld,bedoel mijn corsa gsi was uit 2001... 210 000km op de klok.(spruitstuk)

En mijn huidige enjoy uit 2003. (Schakel meganisme) met 40k op de teller.

Maar wat je zegt elk merk en type zijn eigen kwaaltjes.
 
Lees dit zo ff door en dan denk ik:



Wat wil je bewijzen:Sabotage???



En dan,veel meer als jij deed het keurmeester nee jij deed eigenaar het zal heel dit topic nooit worden wat wil je bereiken??????????????



Ja alles is te saboteren en nee niemand gaat zulke dingen als dit saboteren,wat onder de rommel van opel valt kwa degelijkheid





Dus einde topic als het aan mij ligt,dit schiet nl niet op en niemand heeft der iets aan dit kinderlijke gezeik..



Rots je hebt gelijk jou auto is gesaboteerd,en nu?



(dat wil je toch horen al die vorige posters zeggen nee is gewoon slijtage is pech en ik ik zeg ja ze hebbe je goed te pakken gehad daar want dat wil je horen)
 
@GSE wrote:Lees dit zo ff door en dan denk ik:



Wat wil je bewijzen:Sabotage???



En dan,veel meer als jij deed het keurmeester nee jij deed eigenaar het zal heel dit topic nooit worden wat wil je bereiken??????????????



Ja alles is te saboteren en nee niemand gaat zulke dingen als dit saboteren,wat onder de rommel van opel valt kwa degelijkheid





Dus einde topic als het aan mij ligt,dit schiet nl niet op en niemand heeft der iets aan dit kinderlijke gezeik..



Rots je hebt gelijk jou auto is gesaboteerd,en nu?



(dat wil je toch horen al die vorige posters zeggen nee is gewoon slijtage is pech en ik ik zeg ja ze hebbe je goed te pakken gehad daar want dat wil je horen)

Ik kan je inbreng waarderen maar je schat de geschetste situatie niet goed in en waarbij je ook fout zit omtrent mijn motief.



In feite is het gedeelte 'vermoeden van sabotage' maar bijzaak in dit topic, hetgeen ik graag wil is eventueel voorkomen dat er meer schade ontstaat indien er sprake zou zijn van sabotage.



Ik had ook simpelweg kunnen zeggen "denk dat er sprake is van sabotage" en misschien had dat wel verstandig geweest, het is nu wel pijnlijk duidelijk dat er over de werkelijke reden heen gelezen wordt omdat het eventueel over een 'foute monteur' van een apk station zou gaan...waarop meerdere mensen het blind opnemen voor een monteur die ze slechts uit dit verhaal 'kennen' :hmmz Voor het geval je nog niet op de hoogte was: ja er bestaan foute monteurs/foute apk gargares enz., net als dat er foute politici zijn en/of foute mensen werkzaam zouden zijn in allerlei andere branches (Rambam nog gezien van de week misschien? of verleden week?).



Wat mij betreft heeft dit topic ook z'n beste tijd nu wel gehad!



Voor een ieder die nu nog steeds met een kwade vinger mijn kant op wil wijzen: nee ik heb nergens gevraagd of de monteur mijn voertuig heeft gesaboteerd, slechts of daar de mogelijkheid toe bestond en waar ik het dan eventueel zou moeten zoeken om erger te kunnen voorkomen! :swear
 
Uit de openingspost:

@Rots wrote:Ik vraag het niet om eventueel wraak te willen nemen op de monteur of op zijn garage, ik zou het toch niet kunnen bewijzen en winnen doe ik het niet, maar omdat ik zelf niet veel kennis omtrent de techniek heb en graag wil weten of ik er gericht naar op zoek kan (laten) gaan door een monteur om zodoende eventueel verdere schade te voorkomen.

Lijkt me verder erg helder nietwaar!?
 
Het is al gezegd,nee kan niet door sabotage komen,het is slijtage,dus je hoef je niet drukker te maken dat het erger wordt,maar voor jouw gevoel zou ik het gewoon laten maken,en van te voren een duidelijke prijsafspraak maken. Ik zeg,slotje erop.
 
Maar neem je er nu genoegen mee dat het slijtage / domme pech is geweest??



Want er is geen sprake van wijzingen aan je motor als je verder ook geen rammeltjes etc voelt. Als je daar want verandert merk je dat gelijk.



De twee genoemde delen zijn echt delen die toch vaker stuk gaan helaas.
 
Tja, wat moet ik zeggen.



Bijde zwakke punten.

Vind het alleen een.beetje twijfelachtig om voor de TS te werken, als ie al zo over (tegen) een andere monteur begint.

Als ik maar een foutje maak kom ik opk zo op het forum te staan.



Gelukkig kennen de meeste mijzelf, en weten ze dat ik mijn best doet zoveel mogenlijk probeer te helpen.



Ik heb dit zelf ook eerder aan de hand gehad, met iemand hier op het forum.



Nadat ik de auto APK klaar gemaakt, en de auto vervolgens werd af gekeurd op een onterecht afkeurpunt.



Dat is een en al gezeik geweest, ook openbaar op dit forum.



verstuurd door WIM-V6 via zijn SAMSUNG S5-mini
 
@wim heb al zoveel positiefs over jou gelezen dat ik zonder blikken of blozen als dat nodig was een beroep op je zou doen :wors
 
Jij wel Nessuno, maar er zijn kwibussen zat.

Die toen tegen mij begon was iemand met een bijzonder klein budget.

Vond dat ik me werk niet goed gedaan had, en dat ie zijn geld terug wou.



Ik heb gezegd kom maar langs, laat ik m bij een goed station keuren en dat wou die niet, ondanks ik die APK gratis aangeboden had.



Denk dat het maar om een ding ging €€€€€€€ waarschijnlijk.



Zoiers wil ik niet nogmaals meemaken.



verstuurd door WIM-V6 via zijn SAMSUNG S5-mini
 
@wim-v6 wrote:Tja, wat moet ik zeggen.



Bijde zwakke punten.

Vind het alleen een.beetje twijfelachtig om voor de TS te werken, als ie al zo over (tegen) een andere monteur begint.

Als ik maar een foutje maak kom ik opk zo op het forum te staan.



Gelukkig kennen de meeste mijzelf, en weten ze dat ik mijn best doet zoveel mogenlijk probeer te helpen.



Ik heb dit zelf ook eerder aan de hand gehad, met iemand hier op het forum.



Nadat ik de auto APK klaar gemaakt, en de auto vervolgens werd af gekeurd op een onterecht afkeurpunt.



Dat is een en al gezeik geweest, ook openbaar op dit forum.



verstuurd door WIM-V6 via zijn SAMSUNG S5-mini

Met alle respect Wim maar niemand hier kent de voorgeschiedenis of wat er voorgevallen is met de monteur waar ik over sprak. Iedereen schijnt maar iets te roepen aan de hand van wat ze er zelf over in willen vullen maar niemand leest het verhaal werkelijjk. De monteur in kwestie heeft een aantal jaren alle reparaties aan de auto gedaan en ik heb nooit eerder een probleem met hem gehad, voorheen altijd netjes de auto gemaakt tegen schappelijke garageprijzen. Echter toen ik het dit keer niet eens was met de prijs voor die lambda, en terecht wat mij betreft, kwam er zeer ernstige taal aan mijn adres uit naar voren en werd ook met een soort van verdraaide humor sabotage genoemd onder het mom van "als ik al eerder had gewild had je al niet meer gereden" en andere onzalige uitingen. Eerder dan deze week had ik daar niet meer over nagedacht totdat ik de scheur in het spruitstuk ontdekte en het een met het ander in verband bracht (daarbij opgeteld natuurlijk het moeilijke schakelen van na de keuring).



Door alle commotie omtrent dit topic, of wat er van gemaakt is in ieder geval, snap ik dat je je bedenkingen hebt en begrijp ik het als je er sowieso vanaf zou zien, ik kan je dat niet kwalijk nemen. Maar ik beschuldig niemand zomaar ergens van, (heb daarbij ook geen namen, zelfs geen plaatsnamen of garagenamen, genoemd) en ben zelf lang genoeg ondernemer geweest om me te realiseren dat ik netjes wordt behandeld, ik wijs niet zomaar naar iemand, dan is er wel heel wat aan vooraf gegaan.
 
Het zijn ook vaak de mensen die helaas niet veel auto technische kennis hebben.

En nee ik zeg niet dat deze nensen dom zijn!

Maar ze snappen gewoon bepaalde dingen niet.

En dat hebben wij weer op andere vlakken.

Ieder zijn specialiteit denk ik altijd maar.
 
Terug
Naar boven