corsa b 1.2 16v ombouw naar 1.6 16v

Die keuring is inderdaad niet moeilijk, maar wel duur voor een wagen uit '99, zo rond de 1000 euro zoals al vermeld is. Beter inderdaad gewoon een GSi kopen dan.

Motor overhangen zonder keuring werkt wel voor APK, maar als je een keer onverhoopt iemand dood rijdt, keert de verzekering geen cent uit en blijf je daar de rest van je leven voor betalen.
 
Of bij een grote controle uitkomt met rdw en ze trekken je kap open dan ben je dus ook de pineut. Dan ben je de papieren kwijt en kan je hem alsnog binnen 6 weken laten keuren voor ongeveer 1000 euro + boete.. Dat heeft een vriend van me ook gehad met zijn golfje mk4
 
De 1.6-16V is gewoon geleverd.



Als je deze netjes bij het Rdw laat keuren is ie voor enkel 55euro klaar.



Zorg wel dat je de gegevens van de motor en bewijs waar ie vandaan komt bij de hand hebt.



verstuurd door WIM-V6 met Tapatalk
 
@wim-v6 wrote:De 1.6-16V is gewoon geleverd.



Als je deze netjes bij het Rdw laat keuren is ie voor enkel 55euro klaar.



Zorg wel dat je de gegevens van de motor en bewijs waar ie vandaan komt bij de hand hebt.



verstuurd door WIM-V6 met Tapatalk

Ja dat dacht ik dus ook lijkt mjj echt geen 1000euro
 
Ik vraag me af of dat zo werkt. Aangezien je carrosserie van een 1.2 is en je dus niet kunt aantonen dat alles voldoet aan de specificaties van de goedkeuring van de 1.6 (gsi) destijds zul je weer een induviduele goedkeuring moeten verkrijgen.



Althans dat staat mij ervan bij.

Mocht iemand het al eens hebben gedaan en de papieren kunnen overleggen zou dat ideaal zijn voor de andere hier op het forum.
 
Dat mag verder uitmaken, voor het type Carrosrie (Corsa-B) is zowel de vectra1.2-16V als deze 1.6-16V motor voorgeschreven.



Verder kikken ze niet bij Het Rdw.



verstuurd door WIM-V6 met Tapatalk
 
Ik had er even niet aangedacht dat die auto's inderdaad gewoon geleverd zijn met 1.6 16V en daar dus typegoedkeuring voor is. In dat geval ben je inderdaad klaar voor rond de 55 euro.
 
Ja maar wie heeft het al eens op deze manier gedaan. Daar gaat het om. Want als niemand het ooit zo heeft omgekeurd zou ik het toch even navragen bij de rdw.



Ik klink nu misschien eigenwijs maar zou zonde zijn als je straks toch naar lelystad moet.
 
Ben het er helemaal mee eens dat het goed uitzoeken is maar het leek me gewoon beetje veel 1000euro, dus hoop dat het idd die van 55eu is dan rij ik tenminste lekker goedkoop
 
Het rdw vandaag gebeld, en goed nieuws! Omdat het voertuig in gebruik is genomen voor juni 1999 mag die gewoonn voor een keuring bij elk rdw station(dus kost uiterlijk maaar 80euro) met dit nieuws ben ik heel blij!.
 
Dan zou de regel dus gelden voor auto's van 15jaar en ouder zou je denken.





verstuurd door WIM-V6 met Tapatalk
 
Klopt. Ik heb het ook zwart op wit op papier staan. Aangezien er veel gedoe om is geweest.



Voor 30 juni 1999 is dus standaard keuring. Na 1 juli 1999 is een keuring in lelystad.
 
Geld dit ook bij omkeuren naar een c20xe?

die papieren heb ik thuis liggen.

Heb kunnen regelen dat de ombouw voor een auto geld die op evenementen de weg op komt.

het is een tip. Zo zouje het ook kunnen proberen.
 
Volgensmij is dit elke keer weer anders, omdat er ook zijn met een astra g waar ze een opc I blok in hebbe gehangen en die alsnog konden omkeuren. En deze hadden de papieren van de orginele opc nog bij de hand. Dus het is voortaan denk ik min of meer natte vinger werk.



Oja en dan bedoel ik mezelf en blue-dragon konden bijde laten omkeuren om het op kenteken te krijgen.



In Lelystad. Overgens is de astra van bluedragon van voor 1999 volgensmij.
 
@robert_corsa wrote:Geld dit ook bij omkeuren naar een c20xe?

die papieren heb ik thuis liggen.

Heb kunnen regelen dat de ombouw voor een auto geld die op evenementen de weg op komt.

het is een tip. Zo zouje het ook kunnen proberen.

Ook voor omkeuren naar c20xe.

Dat is geen verschil.
 
Terug
Naar boven