Kadett D aankoop

Bakker

Post weleens wat
Leuke wagen :thumb



heb ook een vraag,

wil mij ook een D kadet aanschaffen en heb al bij 1 gekeken maar weet eigenlijks niet wat zoiets nog mag kosten ?

waar ik bij heb gekeken is gespoten heeft wat lelijke interieur scheurtjes en dergelijke maar dat vind ik niet erg en is 31 jaar en heeft nieuwe koppeling erop gekregen en heeft 17" velgen eronder ik mag de kadet voor 400 overnemen maar twijfel een beetje omdat ik niet weet wat zoiets nog mag kosten.



heb trouwens de motor horen lopen en hij liep verder mooi. gaat mij er alleen even om is dat te doen voor dat geld of is het toch te duur . er ligt een 1.2 S motor in



misschien dat hier iemand mij hier duidelijkheid over kan geven ?





Mvg,



Bakker
 
Hangt van de staat af, ik zou me over dat motorblok totaal geen zorgen maken, die zijn onverwoestbaar.



Een Kadett wil wel flink rotten, deuren, dorpels, spatborden zijn vaak slecht, onder bij de pedalen en de bodem.

Ook achter de achterwielen zit vaak het nodige laswerk.



Voor 400 kan er weinig mis zijn, als er nog wat apk op zit.



Verstuurd van mijn GT-S5660 met Tapatalk
 
Ja er zit nog tot volgend jaar januarie apk keuring op,

Wel valt mij op bij kenteken check dat die jongen hem nog maar sinds 15-04-2014 op naam heeft.

die jongen zegt als reden dat hij het zonde vond om hem om te bouwen naar 25 km wagen en heeft zich nu een opel combo aangeschaft en daar zijn ze nu mee bezig om die om te bouwen naar 25 km (hij is nog maar 16) maar zal hem nog even bellen welke keuring station die gekeurd en misschien kan ik die dan even bellen als zij die auto nog kunnen herinneren iig :)



iig al bedankt voor deze informatie.





@PeterNoFear wrote:Hangt van de staat af, ik zou me over dat motorblok totaal geen zorgen maken, die zijn onverwoestbaar.



Een Kadett wil wel flink rotten, deuren, dorpels, spatborden zijn vaak slecht, onder bij de pedalen en de bodem.

Ook achter de achterwielen zit vaak het nodige laswerk.



Voor 400 kan er weinig mis zijn, als er nog wat apk op zit.



Verstuurd van mijn GT-S5660 met Tapatalk
 
als het die kadett is wat ik denk, dan zou ik heel goed de de voor ophanging bij de bodem controleren, staat me iets van bij dat die daar slecht zou zijn ???
 
@Bakker , het is wel zo netjes dat als je een nieuwe vraag hebt hier een eigen topic voor te starten en niet een ander topic te "kapen"



Berichten afgesplitst in een nieuw topic.
 
@Andre_Ede wrote:@Bakker , het is wel zo netjes dat als je een nieuwe vraag hebt hier een eigen topic voor te starten en niet een ander topic te "kapen"



Berichten afgesplitst in een nieuw topic.



klopt had ik anders ook wel gedaan maar toen ik die vraag daar stelde wist ik niet dat die zo zou uitlopen

mijn excuses daarvoor
 
het betreft deze :

http://link.marktplaats.nl/m804848167" onclick="window.open(this.href);return false;



maar denk dat ik er het beste aan doe om er van af te zien want hoor weinig goed over deze wagen.

en verkoper zelf is vrij kortaf.



@theunm wrote:denk dat de meesten wel weten welke kadett het is.



zoveel staan er niet op 17 inch
 
als je daar heen gaat inderdaad de draagarm punten bekijken!!

deze auto is weggegaan omdat hij onder andere daar rot was.

ook de koppeling lag er uit, dus controleer ook ff als hij goed schakeld.

dat ding heeft eerst te koop gestaan (bij de vorige eigenaar) voor 1200, dat moest en zou ze er voor krijgen.

sterker nog, er is hier een topic over die auto, zal hem zo ff op zoeken.
 
nee heb hem niet bekeken theunm.

heb wel eens interesse getoond, had een bod gedaan van 200 of zo ivb de slechte koppeling e.d. later kreeg ik te horen dat ze hem voor 100 weg heeft gedaan omdat haar wijs was gemaakt dat de auto niet meer te redden was.

was haar nogal zwaar af gegaan.

mja, auto handelaars ;)
 
Terug
Naar boven