Bandenspanning sensoren

Ik heb sinds een tijdje andere velgen met bandenspanning sensoren er in, kan ik deze op een of andere manier werkend krijgen in de bc? of kan dat alleen via de opel dealer?



Gr. Rene
 
Rene, als ik van winterbanden (zonder sensoren) overga naar zomerbanden (met sensoren) pakt hij automatisch op in de BC. Het moet dus wel, softwarematig, aanwezig zijn in de auto.



Gr. Hans
 
heb het zelf niet op mijn insignia maar bij de mini cooper van mijn vrouw zit het er wel op, vindt het maar erg irritant bij het geringste spanningsverschil krijg je al een melding die aan blijft en weer moet resetten. Weet niet of het bij de insignia ook zo nou luistert.
 
Ik vraag me af of jouw auto de ontvangers wel heeft voor de bandenspanning? Ik heb het ook op mijn insignia en die is niet zo nauw als de mini van je vrouw, een half bar verschil kan er zeker wel in zitten zonder foutmelding
 
@koenie wrote:Ik vraag me af of jouw auto de ontvangers wel heeft voor de bandenspanning? Ik heb het ook op mijn insignia en die is niet zo nauw als de mini van je vrouw, een half bar verschil kan er zeker wel in zitten zonder foutmelding





zo is het :thumb :thumb
 
Terug
Naar boven