Welke motor in vectra b?

De moderne motoren dus in de b2 zoals de Z16XE, X16XEL of Z18XE zijn prima motoren en gaan ook prima in een vectra.

De 8V motoren en de wat oudere X18XE zijn ook prima te doen. Zijn geen racemonsters, maar prima de moderne motoren zijn ook nog vrij zuinig. De Z18XE 125pk is een prima motor en zuinig mee te rijden.
 
Mijn broer rijd Vectra B station x25xe automaat, ook een super wagen. Gekocht voor een prikkie met net nieuwe distributieriem erop. Wel groot onderhoud gehad, van schijven en blokken rondom tot stabilisatorstang rubbertjes.



Voordeel van een wagen met werk is dat alles naar je zin is. Onder mijn vectra zaten bv. goedkope budgetbandjes, net nieuw maar gleed alle kanten op. 4 Conti's eronder en het was goed, maar wel 300 euro lichter.
 
Jij dus ook 1 op 13 / 1 op 14 dat doet die van mij ook.



Ik heb de bijna nieuwe brigstone zo 6 mm profiel ergens in de tuin staan, heb er gelijk andere velgen met michelin banden onder gezet, rijd een stuk beter.
 
Heb laatst een motor swap gedaan van een X18XE1 naar een X25XE in een B2... Nou doe mij maar die V6 hoor. De X18XE1 vond ik toch net niet voor een Vectra. Ik zou minimaal een 2 litertje pakken qua verhouding.
 
Dat betekend dat jouw swap niet voor niks geweest is!!!



qua relax rijden kan er ook niks tegen een v6 op.
 
Wou toen oldtimer gaan rijden maar die lullen in den haag staken daar een stokje voor!! Maar mis de v6 nog steeds ;)
 
ff chippen bij vtune, krijg je ook 120 pk en 183 nm koppel voor € 250,00, die van mij zit nu in 10 sec naar de honderd.
 
10 sec. Aan de 100? Met de autoweek stopwatch gemeten zeker? Maar ik kocht mijn v6 station cdx B2 voor 1400 euro, goed kijken en vooral onderhandelen.. ze begonnen bij mij ook bij 2250..



Verstuurd vanaf mijn Q10 met Tapatalk
 
De v6 is voor de gewone mens niet interessant ...

Alles te duur , onderhoud en benzine ...

Dus wel een voordeel voor de liefhebber :jerry

Ze vragen er veel voor maar raken ze aan de straatstenen niet kwijt ...

Dus worden ze goedkoper ;)

Mijn vorige vec staat ook bij een verkoper die eerst 2450,- vroeg ...

Nu nog net geen jaar later staat ie voor 1750,- ...
 
Terug
Naar boven