Lege ruimte van de achterzitting gebruiken van de vivaro

Beste mensen



weet toevallig iemand hoe je de achterzitting van de Vivaro loskrijgt :hmmz ? (dubbele Cabine)

moet ik dan eerst de complete ombouw er van verwijderen :wtf of is daar een mooie snelle oplossing voor ,ik wil namelijk die lege ruimte gebruiken voor het opbergen van klein materiaal en het is zonde dat daar standaard geen la in zit zoals bij de transporter :) :D
 
Hoi haiko



De zitting van de achterbank kun je alleen vanuit de laadruimte losmaken.

Als er een originele dubbele cabine gemonteerd is tenminste.

Als het om een originele cabine gaat is de zitting vast geschroefd op het metalen onderframe van de dubbele cabine zelf.

Als er een originele cabine gemonteerd is is er aan de laadruimtekant een groot Opel logo zichtbaar in het tussenschot.



Gr. Ralf
 
Hallo Ralf

Bedankt voor je antwoord ...het is geen originele dubbele cabine er is geen logo van Opel aanwezig ,ik had zelf al die beugels losgemaakt ( de onderste ) of ik daarmee al beweging in de bank kreeg maar dit was niet het geval !

en als ik onder de bank kijk (door een kiertje) zie ik een soort van haak ,daarmee krijg ik het idee dat het haast wel anders moet kunnen ...of zeg ik nu iets stoms ...Ralf ?
 
Heb je toevallig een foto van de dubbele cabine aan de voor en achterkant.

Misschien kan ik dan aan de hand van de foto's mer vertellen.



Gr. Ralf
 
Hallo.ik ben opzoek naar beugels om de bank vast te zetten van de dubbele cabine onderste en bovenste zoals op de foto.
mwfxealk457exbc7nr4alcdgl8fo8wnc.jpg
 
Terug
Naar boven