Project 96' Corsa B Ibherdesign Widebody (Oranje) (Update14)

@DunNow wrote:ok mooi dat je ze los hebt gekregen .. nee ik rij geen opel als dagelijks vervoer .. rij een witte Golf 7 (dacht de enige tot nu toe in valkenswaard)



Groet



Patrick... is je corsa b weg? project nog afgemaakt of niet meer?

Golf.. hè valt me weer tegen! ;) Auto van je werk zeker?
 
@nova.... wrote:@DunNow wrote:ok mooi dat je ze los hebt gekregen .. nee ik rij geen opel als dagelijks vervoer .. rij een witte Golf 7 (dacht de enige tot nu toe in valkenswaard)



Groet



Patrick... is je corsa b weg? project nog afgemaakt of niet meer?

Golf.. hè valt me weer tegen! ;) Auto van je werk zeker?



nee corsa b staat klaar in de garage, alleen nog geen APK.

ja auto van het werk, de fijnste tot nu toe :D



en nu weer on topic :)
 
@shaktibiharie wrote:@XtremeCorsaRacer wrote:Kleine update ;)



Me stickers zijn binnen... en heb hem even goed gepoetst voor morgen.. Paul walker Tribute.



PS de oplettende volgers.. zien hier op deze foto een verandering.. wat heb ik links voor weg gewerkt? ;)



Je bumper :thumb



@nova.... wrote:Dambord helemaal pleite??



Haha nee me bumper is nie weg gewerkt ;) haha nee flauw maar indd aan de linkse kant heb ik het bij kunnen werken.. niet met helemaal de zelfde kleur oranje maar tis beter als het dambord!



Zoals je ziet op deze foto is er amper wat van te zien :P PS Paul Walker Tribute was echt vet! en wel zo druk... :shock:

Afbeelding005_zpsbcee50ca.jpg
 
@mrzuko wrote:Er rijd er dan nog 1 rond



Er rijden er in nederland verschillende rond.. zo bezitten wij er 2 deze oranje en de grijze..



Zo weet ik dat er nog een zwarte is, een zwart met grijze, een opc blauwe maar die is naar de auto cross gegaan en ik weet nog van een rode en een roze.. of ze allemaal nog rijden.. idk.
 
@XtremeCorsaRacer wrote:@ferryastrag wrote:hoi Xtremecorsaracer

wat ben ik blij dat jij die corsa gekocht heb nu krijgt hij tenminste een goed tehuis

ken de vorige eigenaar persoonlijk namelijk en die heeft totaal geen liefde voor auto's

hij had hem gekocht idd om hem op te knappen en naar 6 maanden stond hij nog op de zelfde plek

nu kan je aan de foto's zien waar de echte liefde voor opel zit hahahahaha

enne ga je er ook nog een ander blok erin gooien i.p.v die 1.4 of blijft hij zo

groeten en veel succes met sleutelen en geniet van je uber corsa

ferry



Hoii Ferry..



Dat krijgt ie indd heeel veel aandacht en liefde nu die in onze handen is haha ;).. maar ik wil ook graag wat geschiedenis weten van de corsa.. hoelang heeft de eigenaar hem gehad die jij persoonlijk kent?? Heeft ie iets qua onderhoud gedaan? Inplaats van alles kapot te knippen en te slopen?



Ja die 1400 gaat niet blijven natuurlijk ;) ik heb een gedemonteerde C16XE klaar liggen die gereviseerd moet worden en het blok geverft moet worden.. *das het begin dan, maar in de verre toekomst komt er miss een C20XE in of een C25XE in...



Je bent goed bezig, geweldig project! :-)

de 25xe zou ik niet doen, te veel gewicht op de vooras. Rijd niet lekker.

Voor het beste rijplezier zou ik er een clet of zlet in leggen.

Mocht je zin en tijd hebben; Kom ook eens rondsnuffelen bij ons. (corsateam)



Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
@mrzuko wrote:Er rijd er dan nog 1 rond



Da kan kloppen want ik heb er ooit is een gezien in tongelre das hier vlakbij.. en ook een groene maar weet niet of die dezefde uitbouw kit heeft heb deze is gezien op een meeting.
 
Als je de gegevens hebt van de vorige eigenaar en die de McGuards ooit geregistreerd heeft bij McGuard.

Dan kan je daar een nieuwe slotdop kopen.

Moeten ze foto's van de slotbouten hebben en kentekenbewijs etc. etc..

Kost je wel iets van 20 euro of zo.
 
@XtremeCorsaRacer wrote:Hoiii Opel-freaks,



Na enige tijd uit de opel wereld geweest te zijn, ivm het rijden van een BMW E36 M3.. Heb ik nu toch maar weer de keuze gemaakt een Opel te kopen en me BMW te verkopen (Hij was zo duur!! haha)



Mijn keuze is geworden een Oranje 96' Opel Corsa B met een Ibherdesign Widebody er op..

Afbeelding001_zpse0d20e02.jpg




Afbeelding010_zps1b40e472.jpg




Afbeelding009_zps0fee4e88.jpg




Het zijn nog niet de beste foto's maar die komen snel! ;)











ik ken die corsa die heeft in Werkendam tekoop gestaan bij cs auto,s

zo ver ik weet zijn er 3 van deze corsa,s in nl

ik heb er zelf ook een proef rit mee gereden en het interieur zag er niet uit onderkant kogel hart voor een corsa maar ik ga je verbouwing zeker volge en veel sucsel met de corsa



Voor de mensen die nieuwsgierig zijn.. wat zit er nou onder dat dambord? haha vorige eigenaar heeft op die plekken alles gerepareerd en geschuurd, maar ze hadden geen geld meer om het te laten spuiten zodoende dus die damborden.. dit gaat erg snel opgelost worden want ook ik vind het er niet uit zien haha :)



Work in progress gaat snel..!



Zo had deze corsa natuurlijk ook zijn kleine probleempjes:

*De complete vering was zo lek als maar zijn kan..

*Vernield binnen interieur, geen hemel, gaten in deurpanelen gezaagd, lelijke ingezakte Joy stoelen..

*Mcguard slotbouten zonder sleutel om ze los te draaien :fy1..

*Me Radio kabels verknipt en met kroonsteentjes aan elkaar gemaakt :sleeping..

*3de remlicht was mooi gemonteerd maar is nooit aan gesloten.

*Deursloten die maar half werkte.



Dus bij deze word hij weer met veel liefde en veel aandacht verzorgt!! haha



Ik hou jullie op de hoogte :D
 
zien er beide goed uit.

kon niet laten om om te kijken, toen jullie parkeerden. (wel aso, als enige scheef).... :jerry
 
Terug
Naar boven