Is mijn Opel niet veel te snel?

mijn gsi ook niet want die staat in zen winterslaap! :angel aparte kerol die hans met zen uber back tho the future astra g coupe! man dat ding moet wel moeilijk snel zijn.. :ass
 
Je mag misschien wel een gehoord hebben van een monocoque carbon bianchi 928 reparto corse met dura ace.

Of Colnago master olympic met Shimano 600 sti.

Fietsen moet je nog steeds zelf doen.



iemand die een wonderschone Colnago Master afmonteert met Shimano of een Bianchi met Dura Ace, Shimano is Japans en daar komt niks goeds vandaan.



Op Italiaanse racers hoort Campagnolo te zitten, en ja de Mirage groep is lichter dan de duurste Dura-Ace groep.



Sorry heren, dit was een grotere belediging voor mijn troetel racefiets merken als wat er over mijn Russelheimer geschreven werd.



Heb ooit met een Audi R10 mee kunnen rijden dat gaat idd in 6 seconden naar de 100 en dat is een halve le-mans racer, sorry voor Opel maar dat gaan ze net bijhouden.
 
Terug
Naar boven