@crash 750 wrote:zo ben weer wat wijzer
de dealer hier kon alleen viavia aan een vlotter komen,maar dat werd dan meer als 100,- :hmmz
heb het maar anders opgelost,door bovenin een heel klein gaatje te boren,zo de benzine eruit gehaald,en daarna met een soldeerbout en n stukje tywrap weer dicht 'gelast' verder ook de rest van de naden behandeld,en weer gemonteert,merkte goed het verschil,heb nu een stuk betere gasrepons,alleen de dag erna weer beroerd starte(deed ie al vanaf t begin dat ik m heb)
van t weekend nog heel even gekeken,en blijkt dat de choke klep open blijft staan.
ook is er met het demonteren van de brandstof slangen een scheurtje in m n brandstof onderdrukdoos gekomen.. :swear
heb dit ook geprobeert met de soldeerbout te verhelpen,maar lekt toch nog iets.
ik wil dit eigelijk gaan verhelpen door die doos weg te laten en er een t stuk tussen te zetten voor m'n retour,dit zou wel moeten werken toch?
dan zou ik gelijk plek hebben voor een andere onderdrukdoos(voor de 2e trap),heb er nu 1 liggen van een 2e maar deze is iets korter..
als dat een pierburg 2e3 is graag :wors
gister nog ff bij t sleutelclubje geweest,wou ff de uitlaat doen,en een beginnetje aan 1 kant vloer doen.
maar t uitlaatje wou niet echt meewerken :swear ging om alleen t tussenstukje tussen voorpijp en middendemper,daar was ie net lek bij de aansluiting voorpijp,maar was gewoon 4 uur bezig om de oude pijp los te krijgen :shock: daardoor geen tijd meer voor de vloer,maar heb nog wel even de achterruit verwarming(hopelijk)gemaakt,daarvan was het conectortje die op de ruit zit los,en heb ik opnieuw vast gesoldeerd.
wegens wat onverwachte rekeningen heb ik helaas nog niet de kans gehad om t plaatwerk te bestellen,word hopelijk eind vd maand
