Ascona C 16SH slaat warm niet aan op LPG

asconahobbyist

Hoort bij de inboedel
Al jaren in bezit van een heerlijke 1984er Ascona C 16SH (met varajet2) op LPG.

In het verleden kwam het wel eens voor als de auto een klein stukje gereden had en dan kort stilgezet was,dat ie dan op LPG niet meer wilde aanslaan,kwam een enkel keertje voor,dus ach,even op benzine zetten en starten,stukje rijden en daarna weer op gas,niet zo'n ramp.

De laatste tijd echter,heeft ie het veel vaker,als je dan gereden hebt en je wilt hem binnen een half uur weer starten,dan zal ie dat niet meer doen op gas.dus nu wel heel vervelend.

Een jaar geleden is er een nieuwe verdamper ingekomen,maar hij had dit met de oude verdamper ook al,dus je zou zeggen dat het daarin niet kan zitten.

Het is een AG 2000 verdamper met een mengstuk van volgens mij koltec.

Iemand suggesties??
 
Denk dat er onvoldoende warme koelvloeistof door de verdamper gaat om m niet te laten bevriezen..



Probeer m eens te ontluchten...







Willem
 
Als je slang koelslangen 1 voor 1 eens iets lossen op de verdamper, zorgen dat ie een goede doorstroom heeft.



Wil wel voorkomen dat er een luchtbel wil blijven hangen in de verdamper, en dan bevriest deze dus.



Willem
 
Nou,ik ben eruit!!

Het zat niet in de verdamper,ook niet in het koelwater maar in de Accu.

Vorige week was van de ene op de andere dag mn accu overleden,en na montage van een verse,waarbij de motor ook hoorbaar sneller rondgaat tijdens starten is het probleem over en doet ie het als vanouds weer altijd! Iedereen bedankt voor het meedenken.
 
Terug
Naar boven