digipas kwijt kan de bank geld overzetten?

Nu ben ik mijn digipasje kwijt van snsbank en heb wel al een nieuwe aangevraagd.

Alleen ik zou morgen een opel omega v6 gaan ophalen, maar nu heb ik niet genoeg geld op mijn pinpas staan.

Kan ik morgen naar snsbank toe gaan om te vragen of zij van mijn spaarrekening geld willen overzetten op mijn rekeningnummer van mijn pinpas?

Morgen is mijn enige vrije dag en die auto staan 350km van mij vandaan.



Alvast bedankt voor een antwoord.
 
Een beetje bank zal daar normaal gesproken niet moeilijk over doen. Hebben ze die dingen trouwens niet op voorraad op een kantoor?

Ik kan bij mijn bank (Rabobank) de Rabo reader zo gaan halen als ik wil. Hebben ze daar gewoon liggen.
 
Ja ik vind er niks over op internet.



Laten we het hopen morgenvroeg anders moet ik nog een week langer wachten op me nieuwe opel. nu nog ford.
 
moet geen probleem zijn, bij mijn bank ING, kan je telefonisch direct geld overboeken van je spaarrekening naar betaalrekening.

andere banken zullen de zelfde service hebben, morgenvroeg gewoon ff bellen.
 
Had ik 2maand geleden ook toen ik me dodge ging terug halen, kwestie naar de bank toe gaan en je moet dan een formulier invullen en klaar.

Gelijk ook je pinlimiet verhogen en je kan dan gelijk achter elkaar door pinnen.
 
Terug
Naar boven