Foutcodes o.a. 033529 en niet meer starten Astra H

Mijn Astra H uit 2005 heeft keuren. hij start soms niet meer nadat hij warm is.

Nu start hij helemaal niet meer ook nu hij weer afgekoeld is.



Hij geeft drie foutcodes aan. nl 033529, 161600 en 161450.

Die laatste twee hebben volgens mij met de oliedruk te maken en dat kan omdat hij niet loopt. echter die eerste komt mij niet bekend voor. De lijst die ik heb gevonden op het forum behandeld niet de 6 cijferige codes.

Kan iemand mij meer info geven?

Kan ik het zelf tijdelijk oplossen? Morgenvroeg weer 200 km voor de boeg :(



Edit: uurtje later start de wagen weer maar de codes blijven het zelfde.

Toch kan het niet de bedoeling zijn dat ik steeds een uur moet wachten.

Alle tips blijven welkom.
 
Miisschien moet ik er ook maar vast 1 gaan aanschaffen. Lees inderdaad continue dat ze kapot gaan de laatste maanden
 
En kunnen jullie mij vertellen waar je die wijsheid vindt en wat ik er aan kan doen ? Is hij makkelijk te vervangen of moet het hele blok uit elkaar?
 
Sensor zit met 1 boutje vast dus is kwestie van losdraaien nieuwe erin vastdraaien. Ze komen lijkt met bosjes, maar soms is een kwestie van stekker en sensor schoonmaken ook voldoende. Zeker bij zo'n jonge auto zou ik het een kans geven.
 
Terug
Naar boven