klein xenon vraagje

vectra-rene

Komt weleens kijken
wat voor xenon moet ik plaatsen in astra h. in mn vectra b had ik gewoon 8000k maar volgens mij moet ik nu canbus hebben of heb ik dat verkeerd? wat hebben jullie ook met de stadslichten led met canbus ?
 
www.welldonexenon.nl en dan even bij canbus setjes kijken :D. werken prima en hele goede service, ik had bij hem 2e hands balasten gehaald omdat de mijne kapot waren, na 2 weken ging een van de 2 kapot, kreeg netjes een nieuwe mee! voor niks :D
 
Hallo,



Ik heb in mijn astra h geen canbus set geplaatst en ze werken prima. Je kan alleen bij de stadlichten geen gewone led plaatsen vanwege canbus.
 
oh ok van welk bouwjaar is je auto? anders moet ik maar eerst ff proberenvind t wel raar de ene niet ander wel
 
Het kan wel zonder Canbus xenon maar dan moet je in de auto bij de UEC de optie AHL aan laten zetten.
 
Hallo,



Ik heb het setje via ebay gekocht:)

Geen canbus set en ook niets laten veranderen qua computer iets of wat.

Gewoon plug and light.
 
Terug
Naar boven