een paar vragen voor corsa b

b corsa

Post weinig
hallo



ik heb een corsa b uit 98

en heb een paar problempjes mee

1- als ik op trek hoor ik gepiep voor het geluid net of het ijzer op ijzer scheurt wie weet wat het is

2- als ik een kuiltje in de weg heb dan hoo ik rechts achter klapen bij me wiel iemand die weet wat het is

3-ik heb de elektrische ramen voor mij corsa liggen moet ik dan de hele kabel boom vervangen of is het ook mogelijk dan ik delen vervang zodat mij ramen het doen



hoop dat jullie mij kunnen helpen



mvg
 
hallo



dat geklaper achter in is warschijnlijk de uitlaat die tegen je achterveren aant klapperen is



is makelijk te verhelpen gewoon die pennen aan je demper iets verbuigen :thumb



mvg
 
Veer is niet toevallig kapot rechtsachter?



Het optrekgeluid kan ik zo niet direct verklaren. Is het weg als je een constante snelheid blijft rijden? Is het altijd? etc. etc. Kun je er toevallig een geluidsopname van maken?



Elektrische ramen zijn mogelijk al voorbereid in jouw Corsa. Dit zie je wel als je je het deurpaneel eraf hebt liggen. Als de auto niet is voorbereid kan het nog een beste klus worden om alle kabels te trekken. Denk er ook aan dat je aan de bestuurderskant bij de bak aan de deur ook een schakelaar hebt zitten voor het rechterraam. Hier zal dan ook bedrading voor moeten komen!
 
Met het tik geluitje is puur met gas geven. En geluids opnamen word denk ik moeilijk ken het wel proberen



En ik ga maandag kijken op het idd me veer is



En de ramen word dan kabels bouwen moet het maar onder ogen zien dan moet me desboard er weer uit tog?







Bedankt voor de tips
 
bij de deuren alles inbouwen van de ramen.ik neem aan dat je de kabelboompjes van de deuren wel hebt?

dan kun je gewoon kleur op kleur zelf een kabelboompje naar je rechterdeur maken.

de rode en zwarte draad moet je zorgen dat die in de auto bij je zekeringkast komen(van beide deuren)

de rode draad moet op een constante plus,en de zwarte op een geschakelde plus.



het grootste probleem is eigenlijk de doorvoer van je deuren naar de auto.

ik heb toendertijd die grote stekker ertussenuit geknipt,en alle kabels van de ramen speakers enz.

alleen door die rubberen tule gedaan.



je kunt ook kijken of je een grote plek in de stekker vrij hebt en daar een gat boren waar je de kabels doorheen duwt.
 
Voor het geklapper achter, kijk de speling op je wiellager eens na. Opkrikken en je wiel heen en weer bewegen, mag geen speling hebben. Afstellen doe je door de centrale moer met splitpen iets aan te draaien (onder de dop in het midden)
 
Terug
Naar boven