beide wielen trillen, Bak stuk update28jul

Ja zou het kunnen zijn.. pff word nog een duren apk zo.. maar goed kan woensdag pas weer de brug op.

tot die tijd zonder auto doen. :thumbdown
 
De homokineten dienen om je aandrijf te laten scharnieren bij in en uit veren en sture, die dingen waar dat harmonica rubber omheen zit.



Maar als die kapot zijn hoor je meestal een tikkend geluid zeker als je uiters rechts of links stuurt.

Heb je dat geprobeerd ?
 
@leen1 wrote:De homokineten dienen om je aandrijf te laten scharnieren bij in en uit veren en sture, die dingen waar dat harmonica rubber omheen zit.



Maar als die kapot zijn hoor je meestal een tikkend geluid zeker als je uiters rechts of links stuurt.

Heb je dat geprobeerd ?



Daar heb ik geen last van.

Wel tijd terug gehad, was de linker aandrijf as kapot.. die maken toen dat geluid als je optrekkend rechts afsloeg.
 
Me to.. anders zie ik het duister in :( komt goed :thumb Afgelopen dagen al 500km getuft op de Brommer... Leven zonder auto bestaat gewoon niet.
 
Update...





Auto is net op de brug geweest, motorsteun rubber is in gescheurd..



Morgen op de sloop naar een goede rubber zoeken, en dan zal het probleem op gelost zijn.

God zij dank kan ik woensdag weer rijden :thumb
 
Laten we het hopen haha..



Net bij de opel-dealer geweest voor een motorsteun nieuw...114,- :shock:



Morgen naar de sloop altijd gezellig :thumbup
 
Terug
Naar boven