C ascona SR

Heb ook een C SR gehad hatchback prachtige zilvergrijze auto met onderkant antraciet dat was orgineel zo.

Recardo interieur.

Als ik weer een scanner hem zal ik eens foto's scannen en posten...
 
de c ascona van mantadevil staat inmiddels hier op de dam :thumbup

eerst maar eens goed gewassen hoofdremcilinder vervangen voorpijp vervangen

een thermostaat erin gedaan nieuwe veerpoot eronder en nu lekker toeren in de sneeuw



DSCF2229.jpg




had vanmorgen alleen beetje startproblemen door een bevroren verdamper maar voor de rest prima karretje
 
"Die rode SR" is nu van mij. Heb er veel plezier van, technisch perfect. Heb er al het een en ander aan gedaan en loopt nu super.



Ook gepoetst, randjes achter opnieuw gespoten en Borbet A 16" velgen gemonteerd. Leuke snelle complete auto is het!



Toch nog even de vraag: Hoe zeldzaam is mijn auto? Ik heb het idee namelijk dat er niet zo veel (meer) van zijn.



GroteFoto-ZSMXJVZP.jpg
 
Het gekke is dat ik niet SR helemaal niet zo zeldzaam vindt/vondt, hier in de omgeving reden er in die tijd aardig wat rond.

Misschien dat de toenmalige dealer er een stel ingekocht had.

Of dat de Ascona B met zwarte motorkap toen wat versleten begon te raken en er veel gekocht werden.
 
@Ghanz wrote:t ascoonatje staat er weer netjes bij hoor technoboy !

Bedankt! Ik ben er erg blij mee. Moet er nog het nodige aan doen maar ik ga hem wel helemaal opknappen. Wordt vervolgd dus!
 
Kleine update, ik heb weer aardig wat gedaan aan de Ascona. Uitlaatdemper vervangen voor een rechte pijp (demper was toch lek).

Achterlichten en koplampen donker gemaakt, bumpers en stootstrips zwart gespoten, wéér andere velgen eronder en alvast een sjoppie gemaakt van hoe ik de ascona wil hebben. Hij is nu nog origineel afgeveerd maar wil hem lekker laag hebben.



GroteFoto-UZNJKTIX.jpg




Dit is de sjop, overduidelijk :jerry

GroteFoto-3BAKXRQR.jpg
 
wat ik nou niet snap is dat ik volgens de verzekering en dus op kenteken een SR heb

maar ik heb geen sport stoelen en gewoon chromenrandjes :hmmz de man waar ik hem van

kocht had het ook op het papiertje staan het gaat om een C 1.6s SH uit 1982 :D
 
Terug
Naar boven