CV werkt niet op achterklep ('97 vectra B caravan)

Hallo,



Ik bezit sinds kort een Opel Vectra B Caravan uit 1997. Hierop zit centrale vergrendeling. Nu wil ik de achterklep ook op de cv aansluiten. Is dit mogelijk? En zo ja wie weet hoe ik dit moet doen?



Het vervelende is nu dat je om de achterklep te openen de sleutel er in moet steken en hem open moet draaien.



Wie kan mij helpen?



Groet,



Roob
 
ik denk dat je is moet proberen de sleutel niet geheel door te draaien .er zit namelijk een slot op zodat je centrale niet werkt .voor als je stil staat in de file dat men je deksel niet kan open trekken .



kijk is in je instructie boekje daar staat het in ik kan dat met mijn station en ik meen bij alle uitvoeringen zo bepalen met een bepaalde sleutel stand het is een beveiliging tegen ongenode gasten als je stil staat ergens waar dan ook ..



Bert
 
Als je standaard cv hebt moet het aan gesloten zitten.

Maar je kunt je achterklep ook apart opslot doen



MVG



Harold
 
achter klep wordt aangestuurd door een motortje net als de deuren mischien niet aan gesloten of draad breuk kapot

Stangetje niet aanwezig of correct aan gesloten
 
Terug
Naar boven