manta zuiderzeerally

manta1988

Post best veel



hoop dat de link werkt :)



misschien wel een leuk stukje om even te kijken, leuke manta in ieder geval en leuke driftstukjes:thumbup



en nog wat foto's van een ASCONA en astra

Foto-DYXPU4TX-D.jpg




Foto-NDLBSHIP-D.jpg




Foto-FFREQK8N-D.jpg




Foto-OMPOQUZT-D.jpg




oke dit zijn dan geen manta's maar dat is niet heel erg denk ik ;)
 
Mijn reactie moet je dus ook als "verbazend" zien, zoals ik het zie, zie ik iemand die een nickname heeft met Manta en vervolgens niet weet hoe zo'n ding eruit ziet.

plus dat de foto's denk ik van vorig jaar zijn.



Maar goed, wie weet is er een andere verklaring.
 
origineel gepost door manta1988

oke dit zijn dan geen manta's maar dat is niet heel erg denk ik ;)



Hij heeft het er wel bijgezet, als het niet later is toegevoegd. :P
 
ik wou net zeggen heb zelf ook een manta en zie toch echt wel het verschil tussen een ascona en manta :) maar je had er blijkbaar overheen gelezen



en nee de foto's zijn niet van vorig jaar
 
Goed, dat wordt wat een "wellus nietus verhaal", maar deze fotos zijn niet van dit jaar.



Harry Meijers had dit jaar startnummer 57, niet 55, en Eep Borgers deed dit jaar niet mee, ik heb hem zelfs nog gesproken nabij de proef in Kampen. Vorig jaar deed Eep Borgers wel mee en daarvan is deze foto, De foto van Meijers met nr. 55 zijn van 2007.
 
hij bedoelt waarschijnlijk de link naar het programma van omroep flevoland daar was een filmpje te zien uit 1989 met een Manta 400 van Maaskant.



en Eep deed inderdaad niet mee, en Harrie had 57 dus geen foto's van dit jaar
 
De link werkt wel, maar dan moet je dus het rode vakje "16" aanklikken.



Leuk stukje en bedankt nog daarvoor : thumbup
 
Okee ja goed de ascona deed wel mee dit jaar heb m zelf nog gezien.

Maar wat het nummer was of de rijder dat weet ik zo niet, dat zal dan wel nummer 57 geweest zijn ;) maar hij zorgde in ieder geval voor genoeg spektakel in emmeloord, en geen dank henk :thumbup



heb de pics trouwens van een maatje van me gekregen en dacht dus dat deze van dit jaar waren vandaar.
 
Terug
Naar boven