Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
@midnight black wrote:Ijzeren pinnetjes opzij duwen? Wat is dat voor een frans systeem??? Bij de meeste modellen die ik ken zitten er 2 torx T30 schroeven die je moet los draaien.
hoe kan ik een foto plaatsen zodat jullie zien wat ik bedoel ?
hoi, bedankt voor je reactie.
Gaat dit ook op als er gaatjes in het stuurwiel geboord zijn (aan beide zijden) ?
Ik zie achter inderdaad wel twee gaatjes die er horen te zitten maar de gaten die ik bedoel zijn duidelijk geboord (ca. 7-8 mm)
Ik wil wel een fotootje plaatsen maar ik weet niet...
hoi, ik heb onlangs een Antara van 2010 gekocht en zie nu dat er aan beide zijden van het stuurwiel gaatjes zijn geboord. Iemand enig idee wat dit kan betekenen ? Is de air-bag er uit gehaald / vervangen / gestolen ?