Recente inhoud door tasker

  1. T

    stuurbekrachtiging niet goed

    Nee, inderdaad. Heb het geprobeerd, maar het rijdt niet goed. Kalibreren is het antwoord, maar ik ken niemand met een Tech 2
  2. T

    Stuurbekrachtiging Opel Agila 2001

    Ja, ik had het al ontdekt inmiddels en hij rijdt inderdaad als een krant dan. De rede dat ik het vroeg is, omdat hij niet meer gelijkwaardig bekrachtigd en dat rijdt vreemd. Eigenlijk zou de stuurhoeksensor gekalibreerd moeten worden, maar ik ken niemand met een Tech II.
  3. T

    Stuurbekrachtiging Opel Agila 2001

    Hallo allemaal Weet iemand hoe ik simpel de stuurbekrachtiging van mijn Agila uit 2001 kan uitschakelen ??? :hmmz
  4. T

    stuurbekrachtiging niet goed

    Kan ik die stuurbekrachtiging trouwens ook gewoon uitschakelen ? En zo ja, hoe doe ik dat ?
  5. T

    stuurbekrachtiging niet goed

    En zou je mij daar mee willen helpen dan..?
  6. T

    stuurbekrachtiging niet goed

    Iemand een Tech 2 in de garage staan ...?
  7. T

    stuurbekrachtiging niet goed

    En hoe krijg ik die, zonder tussenkomst van een Opel Dealer, gekalibreert dan ???
  8. T

    stuurbekrachtiging niet goed

    Nu lees ik ook hier en daar dat het alleen een kwestie is van de stuurhoeksensor kalibreren. Er is volgens mij niet echt iets mechanisch stuk. Ik voel geen knik en hij trilt ook niet. Alleen een verschil in bekrachtiging in links en rechts. :???:
  9. T

    stuurbekrachtiging niet goed

    Dank je wel. Onder welke zoekterm zoek ik zo'n setje ?
  10. T

    stuurbekrachtiging niet goed

    Dag Allemaal, Ik heb sinds een paar maanden een Opel Agila 1.2 uit 2001. Autootje rijdt prima, maar wat mij opvalt is dat de stuurbekrachtiging niet evenredig werkt. Als ik naar links stuur bekrachtigd hij alles, maar naar rechts werkt hij nauwelijks. Wat kan dit zijn ?
Terug
Naar boven