Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Okay, maja, wil 9j Rondom hebben eingelijk, alleen is er ET 30, en ET 15, ben er nog niet achter wat beter is, mij lijkt ET 15, omdat die verder na buiten komt!!
Ben hier en daar een beetje aan het kijken voor een setje 9j voor onder de Ascona rondom, alleen ben ik er nog niet overuit welke ET ik moet hebben, 15 of 30. Er zit geen stuurbekrachtiging op de auto, dus het sturen zal ook wel erg zwaar gaan met parkeren.
Iemand een idee???
Dankje...
Nee ik hou ook totaal niet van die sjonniebakken, hij wordt nog verlaagd, misschien 2000 pakketje erom, andere achterlichtjes, motorkap doorlassen, en raampies blinderen... en dan is die sown beetje wel klaar denk ik.