Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Bedankt voor het delen van je info :dank-u: inmiddels al een afspraak lopen 24 aug. bij dealer. Zelfs de radio stopt er geregeld mee. Ben benieuwd wat de uitkomst zal zijn/worden. Maar er gloort weer hoop voor een oplossing. Zal mijn bevindingen posten.
Heb hetzelfde probleem en ben met Opel Mulders al enkele maanden bezig dit op te lossen maar ook daar weet men het niet.
Inmiddels met Opel Nederland al ook geruime tijd bezig met mailen. En heb zoals hierboven al vermeld al verschillende screenshots van Bouwnummer e.d. doorgestuurd.
Antwoordt...