Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Den haag, ach misschien binnenkort, altijd gezellig :-)
De oude heb ik vanmorgen weer ff terug geplaatst, maar lampje blijft aan. Dus resetten denk ik.
Dat kan met zo'n opcom apparaat van internet en een labtop ?
Hai allen,
Omdat mijn drukknop van de toeter stuk was (Corsa b '00) heb ik mijn Airbag vervangen voor een exemplaar van een Astra g uit '99 .
Dit was passend volgens een ervaringsdeskundige op het facebook forum.
Nu ziet het er allemaal hetzelfde uit, maar het airbag lampje springt na...
Aangezien ik nog steeds storing heb en nauwelijks ontvangst met mijn nieuwe radio, zal ik verder moeten zoeken.
Ik heb alles aangesloten met de Iso stekkers en spanning op de blauwwitte draad naar de antenne. Daar ligt het dus niet. Dus een kabelbreuk of...? Dus ik wil de kabel nalopen.
Hai,
Sind kort een Corsa b Gsi 1.6 Van deze Corsa werkt de airco niet.
De stekker heb ik van de pomp getrokken en in beide gaatjes de plus geduwd van de multimeter en de min op de minpool van de accu, geen stroom. De zekering is goed.
Nu zag ik dat de 2 draden van de stekker naar de...
Hi,
Mijn naam is Maurice, sinds kort een Corsa b x16xe gsi in het blauw in mijn bezit.
Nu even wat zaakjes verbeteren en aanpakken en daarbij is alle hulp welkom.