Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Die p1106 is een crime om te vinden. Check vxronline eens. Heb zelf 1,5 jaar lang rondgereden met die code voordat ik de oplossing had. Vacuumbox, boostsolenoid, vacuumslangen en afstelling in de map gecheckt. Uiteindelijk kwam ik uit bij de actuator die het probleem gaf.
Ben ik ook benieuwd naar voor onze adam. Probleem is zoiezo dat de adam geen projectorkoplampen heeft. Nu zou je strooilicht krijgen als je er xenonkitje in stopt.
Zou zeker voor een resonated milltek gaan.Klinkt minder luid en donkere roffel. non-resonated is scheller en luider. heb beide systemen gehad op me astra cabrio turbo en coupe turbo. Destijds via courtenay sports en xt motorsport Poeldijk gekocht
WA verzekerd:
dan ben jij niet verplicht de wagen in te leveren bij totalloss (schadebedrag meer dan 2/3 van de dagwaarde)
Allrisk verzekerd:
Bij sommige verzekeraars is bedrijfsregeling nummer 16 opgenomen. Dan ben je verplicht de wagen in te leveren bij totalloss
Afhandeling:
Auto...
@ronOPC1 wrote:Ligt eraan hoe het vermogen vrij komt, bij lagere toerentallen icm veel koppel..gaat de M32 kroepoek bak stuk.
De mijne geeft 485 nm vanaf 2900 toeren. Rij soms vanuit onderin, meestal daarboven