Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ik heb met nog even met me maat gebeld die heeft nog even wat controles gedaan in de auto
-als het contact gemaakt word gaan alle lampjes kort branden en ca 2sec gaat het mm lampje weer uit tegelijkertijd met het olielampje.
-We zijn in het bezit van uitleesapperatuur met een stekker voor de...
Haha das zeker een stukje rijden zeker als je auto niet van zn plek komt met een warme motor ;)
Ik ga morgen eerst maar even de boordcomputer vervangen denk ik, de vorige eigenaar heeft ook al div sensoren vervangen en de bougie/ontstekingskabels ed.
Cornelis
Beste Willem,
Als ik mijn contact aanzet branden er div lampjes waaronder ook het mm lampje alleen als ik mijn auto start brand er geen enkel lampje meer.
Cornelis
Beste Heren/Deskundige
Ik ben Cornelis en ik heb een Opel Vectra 1.8XE uit het bouwjaar 1998, bij starten zijn er geen problemen, ik kan gewoon gas geven en stationair loopt de motor ook als een zonnetje ik kan er dan gewoon in wegrijden.
Als de motor warm is is het niet meer mogelijk om gas...