Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
Ik heb een raar ratelend geluid tijdens het rijden als de motor koud is. Via bijgevoegd youtube link is het geluid te horen als rrrrr rrrrrr rrrrr. De dealer waar de auto nog onder garantie valt wil of kan het geluid niet traceren weet iemand hier wat het is?
Het is alleen hoorbaar bij koude motor rijdend met en zonder ingetrapte koppeling. Dus ook als ik tijdens het rijden de koppeling intrapt lijkt het geluid te blijven. Wie o wie kan mij hier mee helpen.