Grandland start niet

Forumindex Forums Modellen Grandland X Grandland start niet

13 berichten aan het bekijken - 1 tot 13 (van in totaal 13)
  • Auteur
    Berichten
  • #18543843
    jlas
    Deelnemer
      Lid sinds:
      18 August 2023

      Sinds een week start mijn auto niet meer in eerste instantie. Ontgrendeling gaat goed, maar de spiegels komen niet naar buiten. In de auto kan ik op ‘start’ drukken, maar geen reactie. Uiteindelijk (hoe lang het duurt varieert van een minuut tot een paar minuten) start de auto uiteindelijk wel en gaan de spiegels pas naar buiten. Ik krijg dan de foutmelding ‘controleer de mistlampen’ en het oranje steeksleutel lampje blijft branden. Dat gaat uit als ik op de mistlampen knop druk. Wil ik tussen door stoppen en starten dan is er geen probleem, maar een dag later herhaalt alles zich weer. Iemand een idee?

      #18543874
      liviu2004
      Deelnemer
        Lid sinds:
        6 April 2014

        Zonder diagnose kom je niet verder. Niet bekend probleem denk ik.

        #18546624
        Luc Detournay
        Deelnemer
          Lid sinds:
          15 September 2023

          Ik heb net het zelfde probleem, eerst werd gezegd dat het batterij is, nieuwe gestoken maar het probleem  blijft. 2 Weken geleden is de volledige diagnose naar Opel gestuurd maar de garage krijgt geen antwoord. Zeer vervelend

          #18546651
          jopsa
          Deelnemer
            Lid sinds:
            3 May 2019

            Jammer genoeg herkenbaar.

            #18546654
            jlas
            Deelnemer
              Lid sinds:
              18 August 2023

              Morgen weet ik meer laat je iets weten

              #18546804
              Luc Detournay
              Deelnemer
                Lid sinds:
                15 September 2023

                Weet je al iets meer?

                 

                #18546807
                Hans GLX
                Deelnemer
                  Lid sinds:
                  19 May 2018

                  Het lijkt me intens triest, als je een mooie auto voor de deur hebt, je wil er mee weg, en hij start niet. Hopelijk word dit snel opgelost voor je.

                  #18546822
                  jlas
                  Deelnemer
                    Lid sinds:
                    18 August 2023

                    Hoi Luc er is een module vervangen en is normaal in orde. 491€ .Nu de volgende dagen in het oog houden he!

                    #18547495
                    didap
                    Deelnemer
                      Lid sinds:
                      5 August 2018

                      Hoi Luc,

                      ik zag je reactie in mijn mail box. Mijn start probleem is er nog steeds, ook de officiële Opel dealer in Dieverbrug kon het niet oplossen. Het is een heerlijke auto vind ik, maar die elektronische problemen treden wel steeds vaker op. Zo onthoudt mijn Grandland nu ook niet meer een ingestelde route in de GPS als de motor even uit is geweest. Ik moet de bestemming na elke tussenstop opnieuw invoeren. en zo zijn er meer van dat soort simpele maar ergerlijke probleempjes. Maar tot nu toe ben ik zeer tevreden met de auto. ook net een terugroep actie gehad en de distributieriem is gratis vervangen, dat scheelt toch ook weer (km stand 80.000).

                      #18547502
                      Luc Detournay
                      Deelnemer
                        Lid sinds:
                        15 September 2023

                        Is bij jou de module( zekeringskastje) vervangen ?

                        #18547545
                        didap
                        Deelnemer
                          Lid sinds:
                          5 August 2018

                          Nee, en dat ga ik ook niet doen voor die prijs.

                          #18547552
                          Luc Detournay
                          Deelnemer
                            Lid sinds:
                            15 September 2023

                            Ik zie dat je een Spaans kenteken hebt, ikzelf woon in Portugal en heb hier ander prijzen doorgekregen nml 107€ excl btw en plaatsing. zodra het geleverd en geplaatst is zal ik een update geven.

                            #18548027
                            jean-pierre demeestere
                            Deelnemer
                              Lid sinds:
                              26 October 2023

                              Hallo ik heb exact hetzelfde probleem zoals hier uitgelegd, na enige tijd proberen lukt het mij dan tenslotte ook om mijn wagen te starten. Mijn Grandland is van 2018, benzine automatische versnellingsbak. Eerste diagnose was ook een nieuwe batterij maar geen oplossing. Bij een hoofdverdeler heeft men tenslotte 2 pogingen gedaan om een nieuwe bsi-module te steken maar de wagen herkende die niet en dus 2 nutteloze pogingen. De hoofdverdeler had blijkbaar een gelijkaardig probleem met een andere wagen. Bij die wagen hebben ze een herprogrammering gedaan van de carrosserie-module en daarmee was blijkbaar het probleem opgelost. bij mijn wagen hebben ze dan hetzelfde gedaan maar zonder resultaat. De wagen weigert ,nog heel regelmatig om te starten. (spiegels blijven ingeklapt, kofferdeksel gaat niet open enz…).

                              Daarom mijn vraag, wat hebben ze juist (welke module juist) bij jullie gedaan om het probleem op te lossen?

                              Mvg

                            13 berichten aan het bekijken - 1 tot 13 (van in totaal 13)
                            • Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.