Wederom iets bijzonders: het viel ons de laatste dagen op, dat als je een adres doorgeeft via de Opel-app naar de boardnavigatie, in het scherm van de Navi900 (Astra K) een zijstraat als eindlocatie wordt weergegeven. OnStar zou e.e.a. Getest hebben en vonden geen bijzonderheden. Ik moest oa de app eens opnieuw installeren en mocht dat geen resultaat geven, moet de dealer de GPS nakijken en eventueel de boel updaten.
Ons lijkt het eerder een databaseprobleem. We hebben het nog een paar keer getest met andere doellocaties, maar ook hier een zijstraat of bij ons huisadres met huisnummer, bleek in de Navi900 het huisnummer niet doorgestuurd te zijn en werd het gebied van de straat eindlocatie. We hebben het nog met 2 iPhones geprobeeerd, maar de resultaten waren hetzelfde. Tot slot nog geprobeerd om locaties handmatig op het Navi900scherm in te voeren, maar dat gaf precies de locatie dat ingevoerd was.
We begrijpen er weinig van. Iemand anders dezelfde ervaringen bij het gebruik van de app?