Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
Heb een vectra b v6 y26se en vorige week is de aanhanger van de koppeling geschoten. Bedrading vd aanhanger stuk maar nu werkt mijn achterlicht (dimlicht) links en voor het stadslicht (kleine lampje) niet meer.
Het lijkt alsof er verder geen zekering in het kastje door zijn…Wie weet de oplossing?
Alvast bedankt!
Groetjes, Nathan
Auteur
Berichten
1 bericht aan het bekijken (van in totaal 1)
Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.